W grze Aura Kindgom Sekretnych Kamieni (Secret Stones) używamy do ulepszenia broni i zbroi, a co za tym idzie wpływamy tym samym na umiejętności postaci. Kamienie kupić można u Handlarza (Secret Stone Merchant), ale te lepsze, bardziej zaawansowane znajdziemy podczas eksploracji świata Azuria. Sekretne Kamenie mogą być umieszczane w elementach ekwipunku, ulegać procesowi ekstrakcji lub modernizacji (można je ulepszać). Podczas ulepszeń kamieni zostają zużyte inne kamyczki, które nie są potrzebne co zwiększa moc wybranego „Secret Stone”. Tylko jedną sztukę można umieszczać do danej części ekwipunku. Co najważniejsze, kamienie nie mogą zostać ulepszane powyżej danego poziomu jaki aktualnie posiada postać.

Po tym jak Sekretny Kamień zostanie ulepszony, albo poddany innemu procesowi, nie może zostać sprzedany.


 

Ulepszanie Secret Stones:

  1. Porozmawiaj z handlarzem (Secret Stone Merchant) i w oknie dialogowym wybierz opcję:

    I want to embed, extract or upgrade a Secret Stone.

  2. Umieść w wolnym slocie kamień, który chcesz ulepszyć w oknie które wyskoczy po kroku pierwszym.
  3. Umieść w slotach pod kamieniem, który ulepszasz kamienie które są Ci zbędne.

okno z informacjami o ulepszeniu

 


Umieszczanie kamieni w zbroi, broni etc:

W oknie dialogowym jak poniżej umieść w wyższym slocie broń czy inny element ekwipunku, a w slocie poniżej kamień jaki chcesz osadzić. Potem kliknij Inlay:

umieszczanie kamieni w broni

 


Aby zobaczyć statystyki ulepszonego sprzętu najedź na niego myszką, a zobaczysz okno informacyjne jak powyżej (z prawej strony).

 

Wyjmowanie Sekretnych Kamieni ze sprzętu:

Aby wyjąć Sekretny Kamień przykładowo z broni musisz ją umieścić w odpowiednim okienku, a następnie kliknąć lewym przyciskiem myszy na przycisk „extract”.


Gry podobne