Second Galaxy to mobilna gra science-fiction z otwartym światem, w której gracze walczą o władzę nad gwiazdami, jest teraz dostępna bezpłatnie na iOS i Androida. Przejdź do sklepu z aplikacjami na urządzeniu mobilnym, aby pobrać ją teraz i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w grze za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i internetowej społeczności Second Galaxy. Odkryj wraz z innymi zupełnie nowy wszechświat!

Gracze na PC i konsolach mieli spory udział w arcydziełach science-fiction, a niektóre z najbardziej kultowych tytułów gier tego gatunku należą jednak do gier science fiction pozbawionych tej samej głębi i prezentacji na urządzeniach mobilnych. Wszystko to wkrótce się zmieni, ponieważ ograniczenia techniczne nie są już poważnym problemem, a urządzenia mobile stają się coraz bardziej realną platformą do gier.


W Second Galaxy mamy otwarty świat, w pełni 3D, który został porównany z konsolową jakością zarówno przez ekspertów z branży jak i graczy. Od wydania gry redaktorzy z App Store i Google Play Store stale ją polecają, zwracając uwagę na ogromny krok technologiczny poczynili jej twórcy. Patrząc na Second Galaxy staje się jasne, że na taki tytuł czekali gracze, a liczba rejestracji wstępnych przekroczyła milion graczy.

Pod względem graficznym Second Galaxy jest szczytem możliwości gier mobilnych. Ogrom przestrzeni kosmicznej zanurza graczy w niekończącym się wszechświecie. Może go odkrywać wraz z własną flotą w pełni konfigurowalnych statków. Ilość możliwości w Second Galaxy zapewnia każdemu graczowi naprawdę fenomenalną zabawę na wiele godzin. Gracz może spędzać dni latając między pięknymi konstelacjami, skacząc między tunelami czasoprzestrzennymi, przechodząc obok wspaniałych pierścieni planetarnych i obserwując ostatnie momenty wypalenia białych karłów.


Gdy zaczniesz zatapiać swoje zęby w rozgrywce, poczujesz potęgę dowodzenia własnym okrętem w bitwie i będziesz mógł przekształcić go w pancernik, ale to coś czego trzeba doświadczyć na sobie, aby w pełni to docenić.

Second Galaxy nagradza eksplorację i innowacje, umieszczając cię na czele opery kosmicznej, w której twoje działania zmieniają narrację gry. Masz moc, aby wykreować własną ścieżkę w ciągle ewoluującym ekosystemie ukształtowanym przez interakcje graczy. Podobnie jak przerażające morze otaczających cię gwiazd, skala możliwości rozgrywki, które można zbadać w tej grze, jest naprawdę astronomiczna.

Żywy ekosystem

Najnowocześniejsza technologia mapowania galaktyki przedstawia w pełni symulowaną galaktykę o średnicy ponad 1000 lat świetlnych z 4 961 pełnymi układami słonecznymi do zbadania. Każdy układ słoneczny ma własne planety, gwiazdy, satelity, tunele czasoprzestrzenne i inne ciała niebieskie, które zapraszają graczy do eksploracji tego ogromnego otwartego świata. Każde spotkanie z innymi graczami może tworzyć nowe wydarzenia i uruchamiać różne losowe misje, podkreślając w ten sposób znaczenie każdego gracza w kosmicznym ekosystemie gry.


Fabuła rozgrywa się w przyszłości, w której pięć rywalizujących ze sobą narodów tworzy przeplatającą się sieć sojuszników i wrogów, a ty musisz wybrać jedną z nich. Możesz także dołączyć do korporacji, sojuszu, w którym gracze łączą się i walczą o najrzadsze zasoby galaktyki poprzez sprytne negocjacje lub epicką wojnę. Second Galaxy zawiera także neutralne planety handlowe i podziemny czarny rynek, na którym możesz przeprowadzać dynamiczne transakcje w czasie rzeczywistym, oddając ekonomię gry w ręce graczy.

Podczas gdy świat Second Galaxy jest zakorzeniony w tych samych elementach, co każda poprzednia gra science fiction, organiczne interakcje z graczami sprawiają, że świat bardziej przypomina nasz własny i daje graczom niezrównaną kontrolę nad nieograniczonym środowiskiem, dosłownie dając nam nieskończone możliwości jak na dłoni.


Gry podobne