Gra przeglądarkowa Seafight jest to kolejna megaprodukcja online MMO ze stajni BigPoint. Niby to pojedyncza gra, a łączy w sobie wiele elementów, zarówno wielbiciele gier zręcznościowych znajdą tutaj coś dla siebie jak i zagorzali ekonomiści odkryją tutaj swój raj.

W grze gracz wciela się w kapitana statku, ale na samym starcie nie mamy nic, oprócz sporej ilości złota i to właśnie za nie zakupimy swój pierwszy statek, pierwsze działa i przyciągniemy początkowa załogę. Niestety jest tutaj także inna waluta, nazywana jest perłami, ale już na nią musimy wydać prawdziwe pieniądze, ułatwi nam ona życie, ale też uszczupli portfele.


Seafight mmorpg online 001

Poruszanie w morskiej grze na przeglądarkę Seafight jest prosta i polega głównie na zasadzie, zaznacz, kliknij i już płyniemy do celu, ale walki już nie są takie proste, wymagają od nas poniekąd strategii jak i taktycznego myślenia, bo wojny wygrywa się w różny sposób, zarówno partyzantką jak i bezpośrednim starciem. Początkowe zadania w grze wyjaśnią nam mechanikę i gameplay, dlatego warto przez nie przebrnąć mimo że nie są zbyt atrakcyjne, a dodatkowo zarobimy nieco złota i doświadczenia.

Seafight mmorpg online 002


Jeśli zadania już nam się znudzą, to Seafight oferuje nam możliwość oderwania się od tej żmudnej codzienności i możemy podnieść żagle i przeszukiwać okoliczne morza i oceany, a skarby tam czekają na nas na każdym kroku. Nie ma tutaj jakiś super wyrzutni rakiet, ale za to statki nasze są wyposażone w harpuny i armaty, niestety do nich musimy zakupić amunicje, dlatego na początku oszczędzajcie kasę, a będzie Was stać na wszystko. Walczyć będziemy zarówno przeciwko różnorakim potworom morskim jak i przeciw samym graczom, a to wszystko dzięki rozbudowanemu systemowi walk PvP.

Seafight mmorpg online 003

Seafight na pewno przypadnie do gustu wielu osobom, możemy zarówno grać jako samotnik, ale także stworzyć potężne gildie, a zarówno grafika jak i całość gry zachwyci nas na wiele godzin, zabawa tutaj jest gwarantowana i wystarczy tylko chcieć się bawić. Zawsze to jakieś urozmaicenie od kosmicznych walk w Dark Orbit.Gry podobne