Chyba najwięcej przyjemności w grze School of Dragons daje nam możliwość latania na grzbiecie swojego smoka. To marzenie każdego młodego Wikinga i zapewne twoje również. Chcesz zasiąść na swoim smoku i poszybować w niebiosa, poczuć wiatr we włosach i tą zatrważającą prędkość? Przeczytaj dokładnie poradnik i weź sobie wszystkie rady do serca, a na pewno odniesiesz sukces.

Wielu młodych trenerów nie zdaje sobie sprawy jak ciężko jest nauczyć, zwłaszcza młodego smoka, sztuki latania. Wymaga to niebywałej cierpliwości zarówno po stronie bestyjki jak i samego Wikinga.


Zobaczcie na ptaki, one także nie potrafią od razu latać, to samo tyczy się smoków, we wczesnym fazie rozwoju są słabe i nieporadne, ale to my poprzez regularne szkolenia i zdobywanie doświadczenia w misjach możemy pomóc im nauczyć się latać. Nasz smok cały czas rośnie i już w tym momencie możemy go szkolić na poligonach położonych na ziemi, a każdą wyuczoną umiejętność doskonalić poprzez zabieranie pupila na wykonywane zadania i misje. Tym samym przygotowuje się on zarówno fizycznie jak i psychicznie, a i w międzyczasie zauważycie początki jego pierwszych prób szybowania hen w niebiosa.

flight-school-2-dragon-flight-training

Zapamiętajcie, w School of Dragons nie zaczniemy latać z dnia na dzień, musimy trenować smoka każdego dnia, w każdej wolnej chwili, posyłać go do Szkoły dla Smoków i nie próbować z nim latać dopóki nie mamy pewności, że jest dostatecznie silny, w przeciwnym wypadku skończy się to niepowodzeniem i zapewne stracicie zapał do dalszych szkoleń.


Powtórzę kolejny raz, dawajcie im zawsze dużo ryb do jedzenia i zabierajcie je na regularne przygody – tak wyćwiczą sobie nowe umiejętności. Trening w połączeniu z zabawą będzie najskuteczniejszy i nie ma złotego środka, który pozwoli wam od razu wskoczyć na smoka i zacząć podniebne loty. Musicie również umocnić więź między wami, a smokiem poprzez budowanie jego wiary w siebie, nagradzanie nawet małych sukcesów podczas szkoleń. Smok pokocha Wikinga, który mu zaufa, zabierze na misje nawet wtedy, gdy nie jest pewny czy sobie poradzi.

Zapamiętajcie – trening, przygody i budowanie więzi – spełnijcie te wszystkie wymagania, a smok zacznie latać.

 Gry podobne