Tak jak grzyby po deszczu wyrastają nowe gry farmerskie tak samo coraz popularniejszym tematem staje się świat mody. Nawet w świecie realnym coraz częściej spotykamy salony SPA, gdzie każda pani może zafundować sobie troszkę luksusu i postarać się stać bardziej atrakcyjną dla męskiego oka. Do czego dążę? Chciałem wam przedstawić kolejną grę społecznościową Salon Street.

Wcielamy się tutaj we właściciela własnego luksusowego salonu SPA. Będziemy musieli wykonywać wszystkie znane ludzkości zabiegi kosmetyczne od stóp do głowy, od manicure do pedicure. Oczywiście klientki zechcą także maseczki i przeróżne rodzaje pilingów. Także będziemy musieli zadbać o jak najlepsze wyposażenie naszego saloniku, czy też o zakup najlepszych kosmetyków, a wszystko po to aby nasz własny kosmetyczny kątek stał się atrakcyjny i przyciągał jak najwięcej klientów.


SS2

Ale też im ładniej i przyjemniej tym więcej zdobędziemy punktów luksusów.

Prowadź własny salon piękności

W przedstawianej produkcji jest też ważny aspekt ekonomiczny, będziemy musieli tak zadbać o nasze finanse, abyśmy mogli się dynamicznie rozwijać. Czyli umiejętne inwestowanie będzie tutaj atutem, a nawet wymogiem. Może to podchodzi pod seksizm, ale gra jest dedykowana raczej dla płci pięknej, bo osobiście nie znam faceta zainteresowanego takim rodzajem gry, a dla każdej pani moda i uroda są na porządku dziennym (no nie dla każdej, ale to pominę). Nie zabraknie nam też misji, w których musimy coś zrobić czy też osiągać wyznaczone progi.Gry podobne