Przygotujcie się na wypełnione akcją bitwy: dzięki potężnej broni i helikopterom bojowym zawsze będziecie gotowi do ataku na rywali. Uważajcie jednak, gdyż to oni jako pierwsi mogą zarządzić ofensywę. The Rush Team jest jedną z nowszych chińskich gier MMOFPS, wypuszczoną przez Kingsoft, która wyprodukowała także MMO Mission Against Terror. Chociaż gra nie jest dostępna dla krajów angielskojęzycznych, to chińska wersja open beta cieszy się dużym powodzeniem.

W pełnej akcji strzelaninie online Rush Team, uczymy się nowych technik walki, a także testujemy i sprawdzamy nasze umiejętności na różnych planszach. W najlepszych pojazdach o profilu bojowym jesteśmy gotowi do walki z przeciwnikami. Poziomy typu multiplayer upodabniają tę grę do takich tytułów jak Battlefield: Bad Company czy Call of Duty: Black Ops. Grając w Rush Team, możecie nabywać nowe umiejętności czy też kupować broń ciężkiego kalibru, która pomoże wam zwyciężyć z wrogiem.


rush team 003

Jeśli jednak chcecie spróbować czegoś nowego, możecie handlować swoim wyposażeniem z innymi użytkownikami. Więcej niż trzydziestu graczy może walczyć w obrębie tej samej mapy. Wszędzie odkrywa się nowe rejony a także udowadnia się swoje niezwykłe zdolności. Nie bójcie się podjąć tego wyzwania i rozpocznijcie karierę żołnierza w strzelance Rush Team!

Gameplay z Rush Team

[youtube id=”tt8z4CQxRUU” width=”673″ height=”356″]Gry podobne