Rozpocznij podróż w starożytnym Sumerze, gdzie można sprawdzić swoją wiedzę podczas rozwiązania wielu zadań, walcz z innymi graczami i po osiągnięciu 5 poziomu przemierzaj całą Ziemie odwiedzając ciemne lasy, góry i rozległe ogromne miasta. Ruler of Zu jest grą MMORPG dostępną już na poziomie przeglądarki internetowej.

mmo


W grze zwiedzimy kilkadziesiąt miast, które zamieszkują setki wrogów do pokonania. Nasza postać stopniowo będzie nabierać doświadczenia i nowych umiejętności. Co zasługuje na uwagę: gracze mają możliwość dzięki umiejętnościom rzemieślniczym tworzyć swoje przedmioty.

mmorpg

Olbrzymią mapę w grze możemy przemierzyć z pomocą wytresowanego smoka, gdyż właśnie te mityczne zwierzęta są w grze głównym środkiem transportowy i dzięki nim możemy toczyć podniebne bitwy, a także ścigać innych graczy. Więc jak to jest z tymi walkami? Można walczyć na ziemi, wodzie i powietrzu, co niewiele gier oferuje. Znajdziemy też targowisko gdzie kupimy i sprzedamy pożądane przedmioty. I na koniec , jak w każdej grze, możemy dołączyć do wybranej przez siebie gildii, o ile nas przyjmie.Gry podobne