Ruined Online to niesamowita gra MMOFPS, która powstała na bazie silnika Unity Engine 3 i to zasługa właśnie tego silnika sprawiła, że Bigpoint oddał nam tak fantastyczny świat i to w trójwymiarowej oprawie. Co więcej w ów tytuł spokojnie zagramy za pośrednictwem przeglądarki internetowej. 

Na starcie zabawy musimy zdecydować, którą z sześciu dostępnych postaci chcemy grać, a nie różnią się one jedynie wyglądem, ale sprawią, że w zależności od wyboru czeka nas zupełnie inny styl gry, który warto tutaj dopasować do własnych upodobań. Możemy poznać japoński styl walki wybierając Samuraja, albo leczyć swoich kompanów w trudnych chwilach jeśli zdecydujemy się na Medyka. Panom polecam jakże seksowną, ale równie niebezpieczną Zabójczynię czy groteskowego Mutanta.


RUO_02

Mnie osobiście gra zauroczyła komiksowym wykonaniem co nadaje Ruined Online nieco smaczku, ale i dostajemy przy tym specyficzną rozgrywkę na miarę porządnego shootera online. Oczywiście strzelać się będziemy praktycznie zawsze, ale klimat postapokaliptyczny i to w dodatku w scenerii zniszczonego San Francisco wciągnie was bez reszty. Dodatkowo w dostępnym sprzęcie możemy wybierać do woli, a oddano nam tutaj całkiem pokaźny arsenał, choć i tak najlepsze pukawki znajdziemy w sklepie Bigpoint.

Uwaga: Gra została wstrzymana przez wydawcę


Zdjęcia z gry


Gry podobne