Wyobraź sobie powrót do czasów Juliusza Cezara, Marka Antoniusza i Nerona. A teraz wyobraź sobie budowania własnej wersji rzymskiego imperium i przemierzanie jego ulic własną taksówką.

Teraz masz szansę na obejrzenie zupełnie innej wersji Rzymu! To wszystko znajdziesz w nowej grze przeglądarkowej na portalu społecznościowym Facebook – Roman Taxi. Nie możliwe? W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. Mamy tutaj praktycznie wszytko zmiksowane w jednej grze, dość popularny temat gier ostatnich miesięcy czyli Imperium Rzymskie, budowanie własnego  miasta i jako bonus obsługujemy własną taksówkę, jednak nie jest ona żółta, jest to typowy rydwan, aby pasowało w sumie do klimatu. Co robimy oprócz budowania Rzymu? No w sumie można się domyśleć, obsługujemy klientów, którzy chcą dotrzeć gdzieś szybko naszą taxi. Dzięki rozbudowanemu tutorialowi szybko pojmiemy początkowe etapy gry.


Jednak zanim zaczniemy przewozić naszą bogatą klientele musimy sporo się napracować, otóż czeka nas ciągła wycinka lasów, budowa dróg i mieszkań. Grafika jest dość dobra i przyjemna dla oka, a to, że gra jest tylko po angielsku na pewno nie stanie nikomu na przeszkodzie do przetestowania produktu. Zapraszam!


Gry podobne