Gra MMORTS Rise Of The Tycoon jest symulacją biznesową i polityczną odnoszącą się do sytuacji jaka obecnie ma miejsce w Stanach Zjednoczonych, gdzie siła społeczności jest jednym z najważniejszych czynników kreujących świat, gdzie wielki biznes jest wspierany przez wpływowych polityków i Ci sami politycy czerpią z niego wielki zyski jak i szukają biznesowych sojuszników. Czy chcecie dołączyć do grona ekonomicznych szaleńców? Macie smykałkę do biznesu, a może zamiast pracować na innych założycie coś sami? Jeśli tak to dziś prezentowana gra Wam to umożliwi.

Po wybraniu jednego z serwerów gracze muszą nazwać własne miasto i krok po kroku wspinać się na wyżyny w świecie bezwzględnym, nie dającym żadnych złudzeń, w świecie biznesu, wielkiej kasy i krętactwa. Poprzez liczne interakcje z innymi graczami w regionie możemy powoli budować swoją pozycję wśród potentatów ekonomicznych jak i politycznych, aby później iść dalej, sięgać wyżej, po kontrolę nad całym stanem czy nawet wielkim krajem jakim jest USA.


Polityczna Mapa Świata

 

Po dołączeniu do serwera w Rise Of The Tycoon możemy podjąć decyzję czy chcemy ruszyć z biznesem jako Kanadyjczyk czy jaki Amerykanin. Jeśli już nadane zostanie Nam obywatelstwo to zaczynamy swoje podróże po całym świecie, ale również musimy płacić podatki, brać udział w głosowaniach i tworzyć sobie nowe kontakty, zawierać współpracę z politykami, którzy mają szansę odegrać ważną rolę w świecie gry, a przy okazji odwdzięczą się w przyszłości za okazane wsparcie podczas wyborów. Co więcej, gracze mogą wybrać czy tak naprawdę chcą zajmować się rozwijaniem biznesu, czy brać w tym udział pośrednio i samemu włączyć się do politycznej walki o najważniejsze stołki.


Obecnie gra jest niedostępna i znajduje się w fazie testów Alpha, jak tylko zostanie wydana poinformujemy Was o tym.


Gry podobne