Obecnie w grze MMO Revelation znajdziemy sześć klas postaci. Będzie ich zapewne więcej, ale póki co tylko one zostały zaprezentowane fanom. Poniżej znajdziecie krótki opis każdej z nich wraz z krótkimi zwiastunami. Nie ma jeszcze ich oficjalnych nazw, a te które widzicie powyżej zostały przetłumaczone przez jednego z graczy, więc mogą one nie do końca odzwierciedlać rzeczywistość.

Light Blader 光刃

Light Blader to typowy wojownik z mieczem, który w atakach bezpośrednich jest niezastąpiony. Dodatkowo dzięki różnym skillom może przetrwać w sytuacjach ekstremalnych.

Elemental Sword Master 玉虚

Pomijając broń, którą w swojej dłoni dzierży Elemental Sword Master, to jest to aktualnie klasa magiczna, specjalizująca się w rzucaniu zaklęć. Potrafi zadawać olbrzymie obrażenia, a jej zaklęcia obejmują działaniem dość spore obszary.

Summoner 灵珑

Summoner potrafi przywoływać pomocników w trakcie walki, którzy będą z nim walczyć ramię w ramię. Specjalizuje się w ochronie i leczeniu sojuszników, ale jak trzeba potrafi z dużych odległości nieźle przyłożyć przeciwnikowi.

Gunner 炎天

Gunner to chodząca artyleria, specjalista od wszelkich maszyn. Zadaje spore obrażenia na odległość, a dzięki przeróżnym urządzeniom (którymi kontroluje) potrafi niewiarygodnie zwiększać swoją siłę.

Paladin 圣堂

Paladyn to paladyn, pełni rolę tanka w party. Posiada wiele umiejętności, które potęgują jego zdolność pochłaniania obrażeń i tym samym idealnie nadaje się do osłaniania słabszych członków w grupie.

Necromancer 流光

Necromancer posiada cały zestaw buffów wzmacniających członków party, podczas gdy równie dobrze może nieźle przyłożyć przeciwnikom. Może rzucać również debuffy i osłabić tym samym przeciwnika, gdy inni współbratymcy mogą ich o wiele łatwiej wykosić.

WARTO ZOBACZYĆ  CrossFire dostaje nową broń - AK47 Fury!

O grze Revelation

Revelation to nadchodząca gra MMORPG, stworzona przez chińskie studio NetEase, którą po raz pierwszy ujrzeliśmy podczas targów Gstar 2013. Prace nad produkcją ruszyły w 2009 roku i na obecnym etapie można ją porównywać do takich hitów jak Blade and Soul czy Aiona. Gra powstała na silniku BigBang, podobnie jak inna gra od NetEase – Dragon Sword.