Red Cliff jest grą MMORPG opracowaną przez Perfect World Entertainment za pomocą własnego zastrzeżonego silnika, Element3D. Gra zabiera graczy z powrotem do okresu Trzech Królestw w Chinach, by walczyć w wielkich wojnach narodów. Wszelkie ruchy w grze zostały wykreowane przez znanego choreografa zajmującego się sztukami walki.

Zobaczymy tutaj bardzo realistyczne ruchy itp. Fabuła gry została osadzona w starożytnych Chinach, gdzie po krótkim okresie pokoju między królestwami Wei,Shu i Wu, wszyscy od nowa zaczynają zwoływać wielkie armie, a wojna wisi na włosku. Conquest, Romance, Legend, Supreme – to cztery tryby walk, które składają się na wspaniały system walki, który wprowadzi cię w tysiące lat chińskiej historii. Więc do boju, wyrusz wraz z swym wojskiem do szturmu bram wroga, zmieć wszystko co stoi ci na drodze do podboju i roszerzaj swoje wpływy. Pokaż światu swoją potężną armię.


W grze znajdziemy też wspaniały system craftingu, od kowalstwa do tworzenia nawet przysmaków w kuchni. Możemy wytwarzać własne przedmioty, unikalny sprzęt.

Jesteś znudzony ciągłym wykonywaniem questów i nudną fabułą? W Red Cliff, będziesz mógł cieszyć się tworzeniem planów strategicznych i wydawaniem komend wojskowych.Życie zwykłych ludzi i sytuacja kraju jest teraz w Twoich rękach. Jesteś teraz panem swojego losu. Istnieją różne systemy stopini oficerskich w Red Cliff i zależy od rodzaju narodu. Zasadniczo istnieją dwie kategorie w rankingu: Civil Officer i Martial Officer.

Potężna broń może zwiększyć wydajność w zabijaniu wroga, pięknie zaprojektowane bronie napewno przypadną do gustu każdemu. System sprzętu w grze podzielony został na cztery kategorie: Broń, Pancerz, Akcesoria i Skarby.Gry podobne