Reborn Horizon to gra przeglądarkowa od studia SlipShift. Jest to strategia via www, której fabuła została osadzona w świecie post-apokaliptycznym. Nasze miasto zostało zniszczone w skutek przerażającej globalnej katastrofy, a to właśnie my jako gracz stajemy przed zadaniem przywrócenia porządku w mieście, zbudowania armii i odnowienia najnowszych technologii.

Jak już wspomniałem mamy kontrolę nad jednym takim miastem, zbudować naszą cywilizację musimy od samych podstaw, dlatego najlepiej obrać już od początku najlepszą strategię tak aby skutecznie zarządzać zasobami i rozszerzać nasze strefy wpływów, ale nie można też zapomnieć o ochronie tego co już nasze i o tym, że siłą trzeba przejąć to co należy do wroga.


Reborn Horizon

A teraz krótka historia! Na początku 21 wieku projekt CERN nie powiódł się. Żadnych szczegółów dotyczących testu nigdy nie ujawniono, ale globalne ocieplenie gwałtownie wzrosło i arktycznych skrupa lodowa zaczęła topnieć w szybkim tempie.

Ziemie znajdujące się poniżej poziomu morza wkrótce zostały zalane przez powodzie o epickich wielkościach, a setki tysięcy ludzi zostało zabitych. W wyniku przypływów człowiek zaczął żyć tylko instynktem. Rozpoczęła się światowa anarchia.Gry podobne