Rangers Land to MMORPG na przeglądarkę opracowany przez Seal Media GmbH. Ta darmowa gra przenosi nas na Dziki Zachód, gdzie nauczysz się być najlepszym z rewolwerowców w mieście.

Bądź rewolwerowcem albo egzekutorem prawa w celu utrzymania pokoju w kraju. Przybędą liczne gangi, aby wywoływać burdy i gnębić ludność, a także kraść, więc musisz być przygotowany na wszystko. Gracze uczestniczą także w wymianie handlowej za pomocą whisky i hodowli bydła. Gra została wyposażona w sześć unikalnych miast, a każde z nich oferujemy różny zestaw towarów i broni, a także ceny się czasami sporo różnią. Nie zawsze znajdziemy bank, gdzie można ukryć pieniądze, ale będzie zawsze saloon gdzie możemy odpocząć. Gracze posiadają także własne rancza, których należy bronić za wszelką cenę. Do tego mogą posłużyć budynki obronne.


Oczywiście możemy produkować piwo, whisky, różne zboża i hodować bydło. Wszystko to może być sprzedane w mieście, a za zarobione pieniądze możemy zakupić sprzęt i wynająć pomocników na nasze ranczo.


Gry podobne