Games-Masters.com podpisała umowę z Min Communications w sprawie publikowania na rynku europejskim gry MMO Ran Online. Jest to darmowa gra MMORPG 3D osadzona we współczesnym świecie, oparta o prawdziwe życie, gdzie będą szkoły, miasta, gdzie gracze wcielą się w rolę studentów w jednej z czterech różnych szkół (frakcji) i dołączą dodatkowo do wybranych klubów (odpowiednik klanów). Głównym zadaniem gracza jest jak zwykle obrona świata przed złymi siłami. Ran Online posiada rozbudowany system tworzenia i personalizacji postaci, można również ulepszać itemy (choć nie wiem co w tym wyjątkowego), a do testowania tego wszystkiego oddano nam sześć unikalnych klas postaci.

Gra wystartowała już o wiele wcześniej, bo w roku 2005, ale w Azji i do tej pory trafiło na jej serwery 26 aktualizacji wliczając w to pełne ulepszenie grafiki. Niedługo pojawi się klient gry do pobrania, ale co najciekawsze support i system płatności ma być w wielu językach – ciekawe czy w polskim również?


Ran-Online

Ran Online może pochwalić się również „głębokim” PvE i PvP z całą masą ciekawych zawartości. Dla tych znudzonych walką przygotowano dosłownie kilka tysięcy zadań i parę dungeonów do eksploracji.

Tryby PvP jakie obecnie są dostępne w omawianej grze to: Club Battle (wojny klanów w otwartym świecie), Lead Club Battle (specjalna wojna klanowa rozgrywające się w czterech, różnych lokacjach, a wygrana drużyna dostaje dostęp do specjalnej strefy), Club Death Match (ponownie typ wojny klanowej, ale tym razem jest pewien limit – po każdej ze stron może być maksymalnie ośmiu graczy) i Tyranny (czyli wojny szkolne – w sumie to zmagania frakcji, gdzie do walki stają postacie z maksymalnym poziomem, aby walczyć o dominacje – cokolwiek to by nie znaczyło – takie pojedynki odbywają się co 3 godziny).


Ran-Online


Gry podobne