Na Naszej Klasie pojawiają się coraz ciekawsze gry, a ostatnio możemy cieszyć się grą Rajski Kurort, która wprowadzi nas w świat strategii i ekonomii przy prowadzeniu swojego kurortu wypoczynkowego w wirtualnym świecie. Osobom pracujących i kochającym prace w branży turystycznej prezentowany tytuł jest jak najbardziej na rękę. Mimo swojej prostoty gra potrafi wciągnąć na wiele długich godzin, o czym sami przekonacie się grając już dziś za darmo na NK.

W naszym Rajskim Kurorcie za walutę ingamową robić będą muszelki, które otrzymujemy w regularnej rozgrywce i które mogą być dalej inwestowane w rozbudowę naszego ośrodka wypoczynkowego w tym orientalnym klimacie. Jednak nie wystarczy jedynie stawiać nowe budynki, musimy wiedzieć gdzie jest dla nich najlepsze miejsce, gdyż nieumiejętne planowanie rozbudowy doprowadzi nasz kurort do bankructwa.


Rajski Kurort 001

Jednak najważniejsi w grze są odwiedzający, turyści, którzy mają swoje kaprysy i wymagania. Musimy dbać, aby zawsze buli zadowoleni z naszych usług i pobytu w ośrodku. Dodatkowo oni są również powodem wielu problemów, otóż systematycznie zaśmiecają nasz Rajski Kurort. No i zgadnijcie kto ten cały syf musi po nich sprzątnąć, tak to my, ale mimo tego śmiecenia turyści zostawią na wakacjach sporą ilość muszelek, co na pewno poprawi nam humor.
Rajski Kurort na nk to gra przeglądarkowa dla każdego, bez względu na wiek i płęć można się tutaj bardzo dobrze bawić, a sama gra również nie jest zbyt skomplikowana co małym dzieciom naprawdę ułatwi dołączenie do tego wirtualnego świata.

Uwaga: Gra już dłużej nie jest wydawana, ale polecamy podobną grę czyli Sunshine Bay.


Zdjęcia z gry:


Gry podobne