Zbuduj potęgę w oparciu o rozwój wojskowy i udowodnij, że jesteś w stanie pokonać wrogów za pomocą swojej strategii i taktyki. Zanurz się w badania nad nową technologią, aby poradzić sobie z opanowaniem broni jądrowej, a nawet znajdź sposób aby pokonać śmierć.

Rage of Storm dzieje się w fikcyjnym państwie Rakistan, gdzie rozgrywa się walka o ostatnie rezerwy ropy naftowej na świecie. Produkt zaprojektowany specjalnie na przeglądarki o charakterze strategicznym.


Opis gry Rage of Storms

Ale nigdy nie jesteśmy sami w walce o rzadkie zasoby, ale wiele innych graczy staną nam na drodze, starając się zapobiec naszej dominacji. Dzięki wykorzystaniu ostatnich złóż gazu ziemnego pogoda szaleje i trzeba walczyć z niebezpiecznymi burzami. Rage of Storms nie zawiedzie graczy w zakresie struktury i segmencie strategii. Indywidualnie zaprojektowane bazy, z kilkudziesięcioma budynkami, stworzone z animacją na pewno wielu osobom przypadną do gustu. Wizualne etapy rozwoju zapewnią Państwu niesamowite doznania w grze.

Rage of Storm 010

Różnorodność w świecie gry, a także niezliczone dodatki pokazują wyraźnie, że Rage of Storms z łatwością stanie się jedną z najbardziej grywanych dzieł na rynku gier online. Konieczne jest zapewnienie naszej bazie doskonałej armii. Tylko dzięki naszej mądrej strategii mamy szanse przetrwać w świecie rozdartym wojną.


Produkcja jest rozwijana obecnie przez berlińskie studio Worldwidegames GmbH więc można się spodziewać wspaniałem grafiki i wielu udoskonaleń, aby zabawa była bardziej elastyczna. Na chwilę obecną nie mamy więcej informacji o grze. Możemy zgłosić się do beta testów na oficjalnej stronie. Jednak nie przedstawiono żadnych screenów czy filmików z gry.


Gry podobne