Gra MMO Queens Blade to jedyna Koreańska produkcja, w której znajdziemy tylko postacie kobiecie. Ostatnio w Południowej Korei odbyły się pierwsze zamknięte beta testy między 2, a 6 lutym. Poniżej znajdziecie przegląd frakcji, klas, walk i innych systemów. Mam nadzieje, że przekaże Wam kilka ważnych informacji. Zaczynamy. Po raz pierwszy, gdy wejdziemy do gry to musimy stanąć przed pierwszym wyborem, a chodzi o wybór frakcji. Mamy dwie opcje w grze MMO Queens Blade: Free Knight i Royal Guard. Nasza decyzja odbije się w przyszłości na polu walki, albo na walce w party. Pamiętajcie, że jak już wybierzecie frakcje to nie można jej później zmienić. Więc zastanówcie się dwa razy przed wyborem.


Free Knight (czerwoni) vs. (niebiescy) Royal Guard

Następnie możemy wybrać klasę postaci spośród: Shadow Walker, Punisher, Medic, Sentinel, Defender i Whipper. Możemy także spersonalizować naszą postać poprzez dostosowanie wyglądu twarzy, uczesania, kolory włosów, ubrań i co najważniejsze tutaj możemy wybrać gustowną bieliznę. Po założeniu postaci możemy już spokojnie dołączyć do rozgrywki.


Pierwsze co musimy zrobić to przejść tutorial dla początkujących, gdzie możemy nauczyć się podstawowych rzeczy z gry, a także kontroli nad postacią. Poruszamy się klawiszami WSAD, spacją skaczemy, perspektywę zmieniamy myszką, a kliknięcie lewego klawisza spowoduje zaznaczenie celu. Po zakończeniu wszystkich zadań z samouczka możemy iść do dziczy, aby wykonać więcej zadań lub też stawić tam czoło potworom różnego rodzaju. W początkowej fazie rozwoju wykonywanie zadań jest główną drogą do ulepszania naszej postaci. Gracze otrzymują automatycznie misje w stylu "zabij ileś tam takich, a nie innych potworów". Automatyczny system znajdowania drogi oszczędzi nam czasu na poszukiwanie potworów. Kiedy ukończymy jeden taki quest to automatycznie otrzymamy nowy. Tak więc robią zadanie jedno po drugim szybko podniesiemy poziom naszej postaci.

queensblade12640

Pierwsza instancja będzie dostępna dla nas kiedy tylko uzyskamy 10 poziom. Jeśli chcemy się tam dostać musimy zapłacić troszkę złota dla NPC pilnującego teleportu. Potwory w tej instancji dadzą nam ładnego kopa jeśli chodzi o exp, ale także całkiem ciekawy drop, więc jesli czujemy się na siłach to możemy się w łatwy sposób wzbogacić. Po tym jak zdobędziemy poziom 17 dostaniemy przedmiot zwany Awakening Mecha Weapon, który po użyciu zmieni nas w gigantycznego robota dodając nam przy tym kilka nowych skillów specjalnych, a każda nasza statystyka zostanie powielona. Ale nasze CP po transformacji będzie zużywane o wiele szybciej i po 30 sekundach się skończy. I znowu wracamy do naszej niepozornej postaci.


gry mmo queens blade 83

Kiedy tylko wbijemy 20 poziom możemy doświadczyć innych systemów w grze MMO Queens Blade. Wszyscy gracz od 20 poziomu mogą wejść na pole walki. Obecnie obsługuje ono dwa tryby: 80 vs 80 i 20 vs 20. Jeśli chcemy się tam dostać to pierw należy się zarejestrować i czekać później na otwarcie. Zasady tam są proste, zabijamy tak wielu wrogów jak tylko się da, nawet w drużynie jeśli ktoś zabije największą liczbę to właśnie ta drużyna wygrywa. Jednak nie ma tu przegranych i wygranych bo każdy otrzymuje sporą dawkę złota i doświadczenia.

No to jak już mamy 23 poziom to dostajemy dostęp do Mapy Wojennej. Jest to miejsce, które pozwala graczom różnych frakcji na PK przeciwko sobie bez żadnych ograniczeń. Więc lepiej uważać jak bijemy mobki na tej mapie, bo wróg może czaić się na nas wszędzie, może nas zabić, aby otrzymać cenne łupy.

Gra MMORPG Queens Blade bezsprzecznie oferuje graczom interesującą zawartość, gracze byli troszkę niezadowoleni kilkoma bugami i innymi problemami jakie wynikły podczas testów. Mam nadzieje, że studio LivePlex stanie na wysokości zadania i naprawie wszystkie problemy, a także dorzuci coś ciekawego do treści gry w następnej rundzie CBT.


Gry podobne