Quantum Rush to darmowa gra o wyścigach, ale nie takich zwyczajnych. Marzyliście o rajdach w stylu tych, które widzieliśmy w pierwszej części Gwiezdnych Wojen? Macie taką możliwość dzięki dziś prezentowanej grze, która przede wszystkim skupia się na walce, prędkości i personalizacji Naszych pojazdów. Gracze zaczynają z dość słabym wyposażeniem, ale mają możliwość wynajdywania najnowszych technologii, które poprawią zarówno ich prędkość, stabilność, akceleracje, wzmocnią osłony, pancerze, dodadzą więcej energii itp.

Wyścigi w Quantum Rush są niezwykle ekscytujące zwłaszcza gdy widzimy jak dwudziestu graczy staje w szranki na futurystycznych trasach pełnych niespodzianek i niebezpieczeństw.


Grę przygotowało dla Nas niemieckie studio GameArt, które wcześniej uraczyło świat produkcjami takimi jak Holy War czy Tagoria, ale w swoim portafolio mają o wiele szerszą ofertę.

Gra Quantum Rush znajduje się na obecną chwilę w fazie testów Alpha i jak tylko będzie jej oficjalne wydanie to pojawi się tu jej pełna recenzja.

[youtube id=”4JUYTUgV1_o” width=”633″ height=”356″]Gry podobne