Lubicie małe pieski? A co powiecie, aby na swoim tablecie czy smartfonie zająć się słodkim mopsem? To właśnie w sieci możecie pobrać za darmo na iOS i Android grę Pug Rapids, która od dłuższego czasu podbija serca graczy na całym świecie, więc czemu podobnie nie miałoby być w Polsce? Dziś nie będziemy pisać Wam jak grać, ale krótko omówimy całą aplikację w formie niewielkiej recenzji. Link do pobrania znajdziecie na dole artykułu.


Recenzja gry Pug Rapids

Pug Rapids to tak naprawdę prosta aplikacja, która choć nie posiada wielu rozbudowanych systemów to daje nam samą przyjemność z gry i powiem Wam, że z pozoru wydaje się tutaj wszystko proste, ale spróbujcie pograć dłużej i nie będzie tak kolorowo jakbyśmy tego chcieli. Ale przejdźmy do rzeczy, w grze sterujemy naszym mopsem, który trafia w sam środek rzeki, na szczęście twórcy gry dali mu koło ratunkowe, ale i to nie chroni go przed rwącym nurtem. Nie pomożemy mu się zatrzymać, ale za to możemy pomóc mu omijać kolejne przeszkody, a przy okazji zebrać porozrzucane na tafli wody złote monety. W grze liczy się zarówno to jak daleko dopłyniemy, a także ile monet po drodze uda nam się zebrać, gdyż to wszystko decyduje na końcu o zdobytych punktach, o ich ilości. Zauważcie także, że podczas płynięcia mijamy czerwone flagi, to punkty kontrolne które pozwalają bliżej lub i nie określić nasz postęp. Im więcej ich miniemy tym więcej punktów trafi na nasze konta.

Pug Rapids

Samo sterowanie mopsem w Pug Rapids nie jest skomplikowane, piesek wpada do wody, a my sterujemy nim w prawo bądź też w lewo, o skokach czy nagłych przyśpieszeniach (chwilowych) możecie zapomnieć.


Sama grafika w grze jak na typową zręcznościówkę jest znośna, choć twórcy mogli się nieco lepiej postarać, ale i tak nie będziecie mieli czasu się bliżej przyglądać otoczeniu bo przecież jeśli spuścicie pupila z oczu to rozbije się o najbliższą krawędź, albo o pływające przeszkody, a chyba nie chcemy zrobić pieskowi krzywdy.

Download Pug Rapids na Androida.


Gry podobne