Przewozy pasażerskie pojawią się niedługo w Rail Nation, ale to nie jedyna nowość, która wejdzie do gry w najbliższym czasie, gdyś dodatkowo możemy liczyć na pojawienie się Muzeum.

Co do samych przewozów, to aby zacząć z nich korzystać musimy najpierw przekroczyć próg piątego poziomy w grze, wtedy dopiero ludzie zaczną się od nas domagać podwózki w różne miejsca i nasz awans będzie uzależniony od liczby przewiezionych pasażerów.


Samych pasażerów można odebrać wszędzie jednak dowieziemy ich jedynie do miast, które są połączone koleją jak i które mają co najmniej piąty poziom.

Dodatkowo, do każdej ery twórcy gry dodali po jednym pociągu (tak pasażerskim), który można zbadać jak każdy inny. Mało tego, w loterii możemy wygrać jeszcze jedną maszynę do przewozu osób i to w każdej erze (pociągi bonusowe). W dalszym ciągu ilość pociągów pasażerskich jakie możemy mieć w grze będzie zależała od poziomu stacji jak i dworca.

Muzeum

Jeśli nie macie miejsca na nowe lokomotywy, ale i nie chcecie pozbywać się tych starych, do których z pewnością macie sentyment, to możecie je umieścić w muzeum. Ale i pojemność tego budynku nie jest nieograniczona i zależy od poziomu rozbudowania lokomotywowni. W każdej chwili możecie również wyciągnąć z muzeum pociąg, ale aby go używać będziecie musieli po tej czynności poczekać około 10 minut.


Muzeum

Inne zmiany w Rail Nation obejmują graficzne zmiany w loterii, gdzie pojawi się także urocza konduktorka. Za 70 sztuk złota będzie można kupić 3 losy.


Gry podobne