Jak wiecie w poprzednim tygodniu zakończyły się beta testy gry The Crew i na materiale wideo, który znajdziecie poniżej widzimy jak jeden z testerów przejeżdża mapę USA wzdłuż i zajmuje mu to około 40 minut. Jak na tak duży kraj to i tak dość niewiele czasu w porównaniu do prawdziwego życia. Dla jednych świat stworzony przez Ivory Tower jest olbrzymi, dla innych to tylko 40 min. W sumie sam doszukuje się w podobnych grach większej dozy realizmu i jakoś deweloperzy nie potrafią sprostać dość prostym wymaganiom, ale jestem cierpliwy i spokojnie czekam na wymarzony tytuł, ale czy na emeryturze będę w stanie jeszcze w coś zagrać?

the crew q


Oczywiście gracz, który zasuwa niezbyt luksusowym autem na filmiku pewnie inną maszyną zrobiłby to szybciej, ale pamiętajmy że liczy się również doświadczenie za wirtualnym kółkiem, więc nie każdy będzie miał tak lekko. Tutaj trasa prowadzi od Miami Beach do Marina del Ray – jeden kraj, a dwa różne światy.

[youtube id=”w4cWF95qAgs” width=”673″ height=”356″]

Na szczęście mapa Stanów Zjednoczonych nie jest jedyną jaka pojawi się po premierze The Crew, ale no cóż, była jedyną w trakcie bety, czekamy na więcej ekscytujących materiałów z gry.Gry podobne