Project Tank to przeglądarkowa gra 3D stworzona przez Changyou (Wartune, DDTank). W grze rzucimy się w wir walk, w których zasiądziemy za steramy własnego, opancerzonego czołgu, ale przed walką warto najpierw przeszpiegować przeciwnika, gdyż potem łatwiej nam będzie go zniszczyć. Walki nie będą polegały wyłącznie na niszczeniu maszyn wroga, ale skupimy się również na zrównaniu ich baz z ziemią.

Przed pierwszą walką możemy wybierać spośród licznych maszyn, zarówno czołgów lekkich, średnich jak i tych najcięższych i najbardziej straszliwych. Pojawi się także niszczyciel czołgów, ale tę bestię będzie naprawdę ciężko okiełznać. W trakcie naszych postępów w grze będziemy odblokować jeszcze potężniejsze maszyny, a jeśli będziecie mieli ochotę to można wybrać swój ulubiony czołg i zmieniać w nim części, ulepszać etc. (wymieniać można wieżyczki, broń, pancerze, nadwozie, gąsienice i silnik).


Obecnie gra oferuje nam około 60 różnych maszyn, są tutaj zarówno te z lat 30-tych jak i te znane z okresu wojny koreańskiej itp. Jak sam wydawca zapowiada w trakcie deweloperki dodanych zostanie jeszcze 140 maszyn. Jednak w dziś prezentowanej grze nie tylko czołgi będą stworzone na wzór historycznych maszyn, co najlepsze samo środowisko/otoczenie w dużej mierze bazuje na prawdziwym wyglądzie poznanym dzięki zdjęciom archiwalnym z różnych okresów. Na pewno będzie to nie lada gratka dla miłośników historii i wojen prowadzonych przy użyciu tych „ciężkich bestii”.

Recenzja gry Project Tank

Dziś mamy dla Was niestety tylko tą małą zapowiedź, ale gdy tylko gra ujrzy światło dzienne, a my będziemy mieli możliwość zagrania to w tym miejscu pojawi się stosowna recenzja.
 


Gry podobne