Od jedenastu lat cieszymy się rozgrywką w Priston Tale. Tak, w 2002 roku pierwszy raz wystartowała w Korei. Stara co nie? Ale nie o wiek tutaj chodzi, kilka dni temu koreańskie serwery zapowiedziały dwie nowe postacie, które nawiedzą tą już kultową rozgrywkę: Assassin i Shaman. Powiecie, że nie ma w tym nic dziwnego, zwykła aktualizacja, ale… To pierwszy raz od 11 lat kiedy do Priston Tale zostają dodane nowe postacie. Najpierw przetestujemy je na serwerach testowych, a do normalnej rozgrywki wejdą po pozytywnym feedbacku ze strony graczy.

Priston-Tale-new-classes


 

Assassin to będzie klasa na wzór typowego wojownika, ale jak na zabójcę przystało będzie szybki i posiądzie skill niewidzialności, użyje na swoich wrogach trucizn, założy pułapki i dopiero później zaatakuje. Sam Shaman to, jak można się było domyślić, będzie typ magiczny, użyje do walki czarnej magii, coś jak typowy wiedźmin z baśni i legend.

Teraz pozostaje pytanie co się dzieje na serwerach angielskojęzycznych? Żyją, póki co… ale nie mamy informacji o nadchodzących tam aktualizacjach. Gry podobne