Prime: Battle For Dominus lub w skrócie nazywany Prime Online jest grą MMORPG osadzoną w klimacie Sci-fi. Na samym początku musimy zdecydować, po której ze stron się opowiemy, a mamy trzy frakcje do wyboru – Ludzi, Salent, Rodon.

Głównym celem będzie uczestnictwo w międzygalaktycznych podbojach i próba przejęcia kontroli nad Dominus. Zaczynamy na pustej planecie, którą należy odpowiednio zabudować, aby rozwinąć swoje imperium, któro jest w stanie zarówno się bronić jak i skutecznie atakować innych. Za całość gry odpowiada studio deweloperskie Pitchblack Games, któro brało udział w tworzeniu takich hitów jak Star Wars: The Old Republic, Guild Wars i Warhammer Online.


Gra pozwala nam na eksploracje 10 różnych planet, pełnych niebezpieczeństw i licznych tajemnic. Ciekawostką jest to, że znajdziemy tutaj 7 różnych struktur dla naszych baz, od każdej z nich zależy jakie surowce będą u nas dominować, ale nie wystarczy tylko skupić się na ich zdobywaniu, obrona jest bardzo ważna, aby nikt nie zniszczył nam naszej bazy i nie wybudował na jej miejscu swojej.  Specjalizując się w jednym z 7 zawodów można odkryć nowe wynalazki, stworzyć niesamowite przedmioty, rozwijać ulepszenia i uczynić swoją bazę bogatą.

W miarę naszych postępów, postać, którą rozwijamy staje się coraz potężniejsza i trzeba będzie rzucić się w wir walki. Na arenach znajdzie się zawsze dla nas miejsce aby sprawdzić kto jest lepszy.


Gry podobne