Gra Premier Football to kolejny menadżer piłkarski na portalu facebook, w którym jak już pewnie wiecie wcielimy się w zarządzającego własnym klubem piłki nożnej. Do naszych zadań zaliczać się będzie każda czynność jaka wiąże się z prowadzeniem właśnie takiego klubu. Zostań najlepszym menadżerem i zbuduj klub piłkarski wprost ze swoich snów. Na samym starcie musimy go najpierw stworzyć, ale o samych zawodników się nie martwcie bo zostaną losowo wybrani spośród naszych znajomych na facebooku, a na boisku reprezentować ich będzie unikalny awatar. Po utworzeniu już naszego klubu otrzymamy początkowy zastrzyk gotówki, bagatela będzie to 360 tysięcy funtów, ale jeśli myślicie, że to dużo to lepiej czytajcie dalej naszą recenzję gry Premier Football.

premierfootball 001


Oczywiście w każdej chwili możemy wejść do naszego klubu i zmienić ustawienie konkretnych graczy, to akurat nie zostało nam ustawione na sztywno, a pierwsze ustawienie jest tylko przykładowe. Jednak to nie wszystko bo nasi zawodnicy muszą mieć własne barwy, więc zaczniemy od projektowania koszulek, dobieramy dwa kolory, albo jeden (jak wolicie), a następnie możemy zmieniać układ w jakim będą położone na koszulkach i spodenkach. Następnie możemy zająć się projektowaniem logo naszego klubu.

Czas jednak przetestować obecny skład w akcji. Wciskając przycisk Play możemy wybrać przeciwnika z dostępnej listy. Każda drużyna w Premier Football posiada swoje statystyki i niekiedy warto zwrócić na nie uwagę bo możemy przegrać z kretesem. Przed każdym meczem możemy również wybrać ustawienie naszych zawodników na boisku, domyślnie mamy 4-4-2. Celem każdego meczy jest oczywiście wygrana, a za każdym razem jak nam się powiedzie zdobędziemy punkty ligowe, a co za tym idzie zwiększymy nasz ranking. Pierwsze cztery drużyny w każdej lidze otrzymują awans do wyższej ligi. Teraz spodziewacie się animowanego meczu? Niestety nie będzie tutaj żadnych animacji, ani czasu oczekiwania na jego zakończenie, po prostu otrzymujemy kartę wyników, gdzie widać końcowy rezultat, a także podstawowe informacje o meczu, czyli ustawienia obu drużyn, czas każdego gola, a także kto go strzelił plus co dla nas najważniejsze to ile doświadczenia zdobyliśmy, a także ile udało nam się zarobić ze sprzedanych biletów.

premierfootball 002


Jako menadżer klubu piłkarskiego w Premier Football do naszych zadań będzie należało również trenowanie zawodników. Najpierw należy wybrać gracza, którego chcemy doszkolić, później wybieramy odpowiednią umiejętność (większą ilość skilli odblokowuje się w trakcie naszego progresu) i możemy zaczynać. Aby teraz wytrenować naszego zawodnika musimy zdecydować w jaki sposób chcemy to zrobić, może to kosztować nasz walutę premium, ale równie dobrze zrobimy to za zarobione funty podczas meczów i różnego rodzaju budynków. Każdy punkt treningu kosztuje, cena zależy od wybranej umiejętności, więc płacimy, zatwierdzamy i mamy wyszkolonego zawodnika. Oczywiście wybierając dowolnego gracza możemy podejrzeć jak bardzo ma już rozwinięte umiejętności.

Kolejnym elementem należącym do naszego klubu w grze Premier Football jakim należy się zająć jest rozbudowa stadionu i struktur położonych na jego terenie. Dla Nas chyba najważniejsi są fani, więc musimy zwiększać pojemność stadionu czyli nowe miejsca siedzące dla kibiców. Oprócz ławek mamy masę innych budynków, barów, dekoracji, które w dużej ilości mogą nam zasilić ciągle opustoszały portfel. Znajomi mogą nam pomóc rozwijać szybciej nasz klub. Mogą oni wysyłać nam darmowe przedmioty, przekazywać fanów, prezenty i wiele więcej różnorakich przedmiotów.

premierfootball stadion


Nie spodziewajcie się po grze Premier Football jakiejś wymyślnej grafiki, jest to prosty menadżer klubu piłkarskiego i tego się trzymajmy. Proste grafiki, wiele ciekawych systemów, które trzeba odkrywać i co najważniejsze mnóstwo możliwości na zarabianie funtów. Mimo, że w sieci znajdziecie mnóstwo podobnych gier o wiele wyższej jakości to prezentowana aplikacja na Facebooku na pewno da Wam mnóstwo radości.

 


Gry podobne