Łącząc kilka rodzajów rozgrywki, Piggy GO tworzy nieprzewidywalne środowisko. Ta mobilna gra, stworzona przez Forever9 Games, zapewni Ci mnóstwo zabawy. Pobierz ją więc na swoje urządzenie z systemem iOS lub Android i zabierz świnkę w podróż dookoła świata.

Jednak Piggy GO może być również nieco przytłaczająca dla nowych graczy. Aby wyjaśnić, kolorowe otoczenie może być mylące, co utrudnia zbieranie złota i przechodzenie przez kolejne poziomy. Cóż, nasza obszerna lista najlepszych kodów, wskazówek i strategii do gry Piggy GO może być przydatna w tych momentach. Dlatego przejrzyjmy te wskazówki jedną po drugiej, aby zobaczyć, jak zbudować najbogatsze imperium w historii.


1. Użyj trybu auto, aby rzucać kośćmi

Grając w Piggy GO będziesz rzucać kośćmi przez cały dzień. Innymi słowy, świnka będzie poruszać się po planszy, gdy rzucisz kostką. Im wyższy numer uzyskasz, tym dłużej będziesz podróżować na planszy. Tak więc szczęście będzie nadrzędnym czynnikiem podczas grania w tę grę. Ale są pewne metody i sztuczki, które mogą pomóc ci zebrać więcej złota.

Na przykład gracze powinni jak najszybciej aktywować tryb Autoplay. Naciskając dużą ikonę na dole ekranu i przytrzymując ją przez kilka sekund, aktywuje tryb automatyczny. W rezultacie kości będą się rzucać bez twojej bezpośredniej ingerencji. Dopóki masz kilka ruchów, Autoodtwarzanie pozwoli ci rzucać kostkami w szybki sposób. W ten sposób świnka w krótkim czasie odwiedzi wiele pozycji, co pozwoli ci zebrać dużo więcej złota.

2. Inwestuj w miasta, aby odblokować nowe miejsca

Oprócz planszy i pary kości, podczas gry będziesz mieć do dyspozycji szeroki wachlarz innych opcji. Na przykład będziesz miał szansę na rozwój miast i uczynienie ich dużymi i silnymi. Aby wykonać taką akcję, konieczne będzie wydanie gotówki. Innymi słowy, za każde z ulepszeń wymagana jest określona ilość złota.


Tak więc, aby zainwestować monety, musisz kliknąć drugą opcję od prawej u dołu ekranu. Tak, nazwa tej sekcji to „Budowa”, co jest dość oczywiste. Odwiedzając ten obszar, gracze mogą inwestować w budowę. A wszystkie pieniądze, które tu wydasz poprawią obronę miasta. Podczas odbudowy będziesz miał mnóstwo możliwości inwestowania złota. Jedyne, co musisz sprawdzić, to czy cyfry na cenie ulepszenia są białe. Jeśli tak, masz wystarczająco dużo monet w banku, aby dokonać zakupu.

3. Najpierw napraw sterowiec

Aby podbić świat i rozwinąć swoje imperium, będziesz musiał podróżować. Cóż, to jest powód, dla którego naprawa sterowca powinna być na szczycie listy priorytetów na początku gry. Jak łatwo się domyślić, sterowiec zabierze Cię do różnych miast, pozwalając na zebranie ton monet.


Jednak w pierwszej kolejności będziesz potrzebować złota do naprawy sterowca. Z tego powodu zalecamy chodzenie na rajdy. W istocie naloty pozwolą ci odwiedzać sąsiadów, ale nie w przyjaznych intencjach. Innymi słowy, odwiedzisz innych graczy, którzy szukają sposobu na zdobycie większej liczby monet. Wykorzystaj więc jak najlepiej te wycieczki i pozwól śwince skakać po planszy do gry. Po wydaniu wszystkich dostępnych ruchów i rzuceniu kostką określoną liczbę razy, rajd się zakończy. Po tym dowiesz się, ile monet zebrałeś.

4. Teleportuj się do innych miast, aby zarobić więcej monet

Gdy naprawisz sterowiec, będziesz mógł rozszerzyć swoje imperium. Cóż, mapa w prawym dolnym rogu może pokazać pobliskie miasta. Począwszy od Hawany, przez Meksyk i Karaiby, aż do Nowego Jorku i na drugą stronę – wszystkie te miasta czekają, aż je zdobędziesz. Z tego powodu konieczne jest jak najszybsze opanowanie sztuki teleportacji. W ten sposób błyskawicznie przeskoczysz z jednego miejsca do drugiego.

Aby aktywować teleport, świnka będzie musiała stanąć w określonej pozycji na planszy. Aby być precyzyjnym, ten zielony przycisk wyróżnia się na tle pozostałych. Na przykład na planszy jest namalowany wzór przypominający pajęczynę. Gdy tylko szczęście zaprowadzi Cię w to miejsce, gra przeniesie Cię do nowej lokacji. Jak powiedzieliśmy w poprzednim rozdziale, „złożysz wizytę” jednemu z okolicznych graczy i napadniesz na część jego bogactwa.

5. Zbieraj tarcze, aby zapobiec atakom

Jedną z wad wychodzenia na rajdy w Piggy GO jest to, że podczas podróży opuścisz bazę bez ochrony. Innymi słowy, twoje miasto będzie w takich momentach bezbronne. Oczywiście wrogowie będą starali się jak najlepiej wykorzystać tę okazję. W ten sposób mogą ukraść dużo monet, jeśli nikogo nie ma w domu.

Istnieje jednak metoda, która może zapewnić bezpieczeństwo twojej bazie. Tak, mówimy o tarczach, a gracze mogą mieć ich do trzech naraz. Jak można się domyślić, celem tych zbroi jest trzymanie wrogów na dystans. Gdy wystrzelą rakietę w kierunku twojego miasta, tarcze przechwycą atak. Z tego powodu postaraj się nadepnąć na określone pole na planszy, nad którym unosi się tarcza. W rezultacie zostaniesz nagrodzony fragmentem zbroi. Po tym tarcza będzie gotowa do służenia jako jednostka ochronna.

6. Ciesz się słodkim smakiem zemsty przy każdej okazji

Chociaż tarcze są potężne, nie zapewnią ci bezpieczeństwa i ochrony przez cały czas. W końcu nie będzie ich wystarczająco dużo, aby odeprzeć wszystkie ataki. Więc prędzej czy później twoja obrona zostanie przełamana, a miasto zostanie zburzone. Ponadto wrogowie porwą ze skarbca dużo złota.

Cóż, Piggy GO pozwala graczom wyrażać swoje emocje i szukać odwetu. Dla wyjaśnienia, gdy wejdziesz na działo na planszy, otrzymasz możliwość zemsty na wrogu, który najechał twoje miasto. Zalecamy każdorazowe przyjęcie oferty. W ten sposób armata będzie gotowa do wysłania pocisku na cytadelę wroga. Oczywiście, jeśli atak przebiegnie pomyślnie i uszkodzisz niektóre budynki, możesz otrzymać dużą nagrodę.

7. Jak najlepiej wykorzystaj rundę bonusową

Co jakiś czas gra nagradza graczy rundą bonusową. I chcemy pomóc Ci zmaksymalizować zysk, gdy aktywowane zostaną dodatkowe funkcje. Przede wszystkim sztuka polega na wyczuciu czasu. Tak więc suwak w dolnej części ekranu będzie przesuwał się w lewo i w prawo, gdy wejdziesz do sekcji bonusowej. W pewnym momencie na swojej drodze suwak ten spotka się z żółtym znacznikiem. Cóż, sztuka polega na naciśnięciu dużego zielonego przycisku w momencie, gdy suwak i znacznik znajdują się w tym samym miejscu.

Ponieważ suwak nie porusza się z super szaloną prędkością, powinieneś być w stanie zmierzyć strzał i wykonać ruch we właściwym czasie. Im bliżej znacznika zatrzymasz suwak – tym więcej monet pójdzie w twoją stronę. Mówiąc o monetach, gra nagrodzi Cię również za codzienne logowanie, więc pamiętaj, aby regularnie wracać do Piggy GO.

8. Przynieś jedzenie do kuchni Lily, aby uzyskać dodatkowe nagrody

Jeśli wszystkie naloty i dodatkowe funkcje sprawią, że będziesz głodny większej ilości złota, udaj się do kuchni Lily po dodatkową gotówkę. Jeśli zastanawiasz się, o jakiej kuchni mówimy, wyjaśnimy już teraz. Tak więc Lily jest jedną z postaci, które pojawiają się w Piggy GO. Żeby było jasne, nie będzie ona dostępna na samym początku, ale w miarę postępów w grze kuchnia otworzy przed Tobą swoje drzwi.

Aby otrzymać złoto lub inne nagrody od Lily, gracze muszą najpierw zrobić dla niej przysługę. Musisz przynieść do kuchni warzywa i nabiał. Na przykład możesz przynieść jej trochę pomidorów, cebuli, papryki i tak dalej. Gdy dostarczysz wystarczająco dużo jedzenia, aby mogła przygotować posiłek, twoje wysiłki zostaną nagrodzone lukratywnym prezentem.

Ostatnią wskazówką kończymy nasz szczegółowy poradnik do gry Piggy GO. Mimo to, jeśli znasz jakieś inne kody, wskazówki lub sztuczki do Piggy GO, zostaw nam komentarz poniżej!


Gry podobne