W Lords Mobile jest prawie 50 bohaterów, a dzięki każdemu z nich możemy poznać inny styl gry. Odblokowywanie nowych bohaterów i szybkie ich awansowanie na wyższe poziomy jest ważną częścią tej gry: im więcej masz bohaterów, tym silniejszy jesteś. Jednak posiadanie wielu bohaterów może być uciążliwe, szczególnie dla początkujących. Jak odblokować nowych i co z nimi zrobić? Czy są jakieś „szybsze” sposoby na osiągnięcie maksymalnego poziomu? W tym poradniku odpowiemy na te pytania. Zacznijmy, jeśli będziesz gotowy: mamy królestwa do podboju i nie będą czekać na nas wieki.

Odblokowywanie nowych bohaterów

Potrzebujemy przedmiotów o nazwie „Medale Bohatera”, aby odblokować nowych bohaterów i ulepszyć ich stopnie. Medale Bohaterów można zdobyć poprzez różne akcje w grze, nie trzeba ich „kupować” za prawdziwe pieniądze. Ukończenie Elitarnych Etapów Bohaterów przyzna Ci Medale Bohaterów i potrzebujesz 10 takich medali, aby odblokować nowego Bohatera.


Zacznijmy od tego, czym są „Etapy Bohaterów”. Spójrz na swoje centrum miasta: na środku zobaczysz gigantyczną złotą statuę. Kliknij na nią. To, co teraz widzisz na ekranie, to „Etapy Bohaterów”. Twój bohater musi walczyć na tych etapach, aby osiągnąć wszystkie cele. Jeśli jesteś początkującym graczem, musisz być zapewne w rozdziale 1: Spójrz na lewy dolny róg tego ekranu, aby zobaczyć, na jakim etapie jesteś. Rozdział 1 nazywa się „Atak bohatera” i składa się z 18 poziomów.

Każdy rozdział i poziom ma dwa poziomy trudności: normalny i elitarny. Jak można się domyślić, musisz najpierw zagrać na normalnym poziomie trudności. Po pokonaniu poziomu na normalnym poziomie trudności, „elitarna” wersja tego samego poziomu zostanie odblokowana. Nie martw się, nie musisz ponownie grać na całym poziomie: poziomy elitarne zawierają tylko bitwy z mini bossami. A kiedy ukończysz poziom elitarny, otrzymasz Medale Bohaterów. W zasadzie ukończ poziomy elitarne, zdobądź Medale Bohaterów i wykorzystaj je do odblokowania nowych bohaterów.


Różne medale dla różnych bohaterów

Rzecz w tym, że każdy bohater potrzebuje innego rodzaju 10 Medali Bohatera, które można zdobyć tylko na określonym poziomie. Aby zrozumieć, co to oznacza, otwórz ekran „Bohaterów” i kliknij ikonę „znak zapytania” po prawej stronie. Zobaczysz listę wszystkich bohaterów w grze, których można odblokować. Kliknij dowolnego bohatera.

Jak widać na ekranie, Medale Bohaterów wymagane do odblokowania Wojowniczki Róży można zdobyć tylko poprzez poziomy elitarne 6-12 i 8-9. Jeśli chcesz tego bohatera, musisz zagrać w te poziomy na poziomie elitarnym. Inne poziomy nadal będą nagradzać Medalami Bohaterów, ale nie będziesz mógł odblokować nimi Wojowniczki Róży. Jeśli nazwa poziomu jest wyszarzona na tym ekranie, oznacza to, że nie odblokowałeś jeszcze wersji Elitarnej tego poziomu. Najpierw ukończ normalną wersję poziomu, odblokuj poziom elitarny i ukończ go, aby zdobyć medale wymagane do odblokowania tego konkretnego bohatera. Jeszcze raz: Potrzebujesz 10 Medali w sumie na każdego bohatera. Po ich odblokowaniu kliknij przycisk „wynajmij”, aby zrekrutować nowego bohatera.


Teraz nadszedł czas na wyższe poziomy

Istnieje wiele sposobów na awansowanie swojego bohatera w Lords Mobile, ale niektóre są bardziej wydajne niż inne. Pierwsza metoda nazywa się „wyczyszczenie”. Funkcja „Wyczyść” jest powiązana z etapami bohatera. Po ukończeniu poziomu na poziomie Normalnym lub Elitarnym uzyskasz możliwość „czyszczenia” tego samego poziomu. Oznacza to, że możesz natychmiast go ukończyć bez konieczności grania. Wystarczy kliknąć niebieski przycisk jak na obrazie poniżej i gotowe: Poziom jest ukończony w sekundę. Nadal zdobędziesz doświadczenie, przedmioty, a nawet medale, jeśli to wersja Elitarna. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz przydzielić punkty doświadczenia dowolnemu bohaterowi, któremu chcesz. Daj je nowo odblokowanemu bohaterowi. Nie musisz nawet zabierać go do walki. Pozwól innym doświadczonym bohaterom walczyć i daj punkty doświadczenia nowicjuszowi.

To nie wszystko: przez czyszczenie etapów otrzymasz także jedzenie dające XP. W grze występują cztery różne rodzaje żywności XP i mogą one dać bohaterowi od 60 do 7,500 punktów doświadczenia. Podaj je nowemu rekrutowi i używaj swoich medali, aby zwiększyć jego / jej statystyki. Zgadza się: gdy odblokujesz bohatera z 10 medalami, dołączy on do gry jako „szara klasa”. Nadal używaj medali, aby zwiększyć stopień swojego bohatera. Istnieje 5 stopni, które możesz ulepszyć, a każdy stopień wymaga więcej medali. Na przykład, ulepszenie bohatera do rzadkiego stopnia wymaga 50 medali. Do stopnia „legendarnego” potrzebujesz 150 medali. Jedyną rzeczą, która Cię ogranicza, jest twoja wytrzymałość: Czyszczenie wymaga wytrzymałości, a wraz z każdym twoja wytrzymałość spada. Nie martw się, regeneruje się ona samoczynnie po kilku godzinach.

Co powiesz na zadania?

Cóż, wykonywanie zadań jest oczywistym sposobem na zdobywanie EXP i tym samym zwiększenie poziomu twojego bohatera. Jednak nie jest to tak skuteczne jak czyszczenie. Możesz oczywiście wykonać Misje Terytorium, aby zdobyć punkty doświadczenia, ale wiele z nich zajmuje zbyt dużo czasu. Jeśli zdecydujesz się podążać tą drogą, radzimy ci wykonywać zadania zarządcy i gildie (które wymagają bycia w gildii). Zadania te odświeżają się co 6 godzin i dają ogromną liczbę punktów doświadczenia. Możesz także kupić Zwoje Misji ze sklepie gry, jeśli nie chcesz czekać 6 godzin: Każdy zwój natychmiast odświeży te zadania. Nie zapominaj jednak, że te zwoje wymagają Klejnotów lub kredytów gildii.

Teraz wiesz, jak odblokować nowych bohaterów w Lords Mobile i szybko ich awansować – graj dalej, aby podbić całe królestwo.


Gry podobne