Nie byłoby zaskoczeniem, jeśli nadal nie słyszałeś o Ruby Game Studio, ponieważ ta firma jest jednym z najnowszych graczy w branży gier mobilnych. Od końca 2018 roku firma ma tylko 4 opublikowane gry w swoim portfolio, ale łączna liczba pobrań tych gier osiągnęła ponad 10 milionów. Press Inc, Pixel Shot 3D i Gym Flip to wcześniejsze gry firmy, z których Press Inc zainstalowano ponad 5 milionów razy z samego sklepu Google Play. Wszystkie gry Ruby Game Studio zachowały w dużej mierze pozytywne oceny użytkowników na Androida i iOS.

Hunter Assassin to najnowszy tytuł Ruby Games Studio, a nieco ponad miesiąc po wydaniu został już zainstalowany ponad 500 tysięcy razy i zyskał dobre miejsca w pierwszej dziesiątce list gier w 8 krajach. Mimo mnóstwa hiper-swobodnych gier na rynku gier mobilnych, zabawna i wyjątkowa rozgrywka, którą oferuje Hunter Assassin, sprawia, że ​​jest to atrakcyjna gra dla graczy o różnych preferencjach i grupach wiekowych. Jeśli masz ochotę na szybką grę, możesz grać i cieszyć się pokonując wyzwania wymagające odrobiny precyzji i strategii do pokonania.


Jak sugeruje tytuł gry, Hunter Assassin wcielasz się w rolę zabójcy i dzięki temu możesz ukryć się w cieniu, abyś nie był widoczny, gdy uzbrojeni mężczyźni z latarkami przemierzają każdy poziom. Proste dotknięcie miejsca, w którym chcesz się udać, to całość elementów sterujących w grze. Twoim celem jest wyeliminowanie wszystkich bandytów przy użyciu skradania, o ile to możliwe, i nie dać się zastrzelić żadnemu z nich.

Wyeliminowanie jednego rewolwerowca może ostrzec innych, więc cierpliwość i niewidzialność są koniecznością, zdarzają się sytuacje, w których musisz być bardzo szybki.

Podsumowując, Hunter Assassin to łatwa gra. Jeśli jednak zmagasz się z określonym poziomem lub po prostu chcesz przejść przez niego bardziej biegle i odblokować wszystkie te ulepszenia w szybszym tempie, zostań z nami i przeczytaj nasz poradnik dla początkujących zabójców. Nasza lista wskazówek, kodów i strategii z pewnością przyspieszy Twoje postępy w grze.


Ćwicz cierpliwość na każdym kroku

Uzbrojeni wrogowie stale poruszający się losowo na każdym poziomie są samotnym i wyłącznym źródłem presji w Hunter Assassin. Ponieważ nie ma żadnych ograniczeń czasowych zmuszających cię do przyspieszenia każdej akcji, poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz, zanim zaatakujesz dowolnego wroga. Możesz zobaczyć, ile jest celów w lewej górnej części ekranu, więc sprawdzanie, ile ich jest, powinno być instynktowne.

Na początek dobrze byłoby śledzić, gdzie jest każdy wróg jest na mapie. Możesz zobaczyć jednego lub kilku, jak tylko gra się rozpocznie, ale jeśli możesz, spróbuj ustalić, gdzie są inne cele, zanim ruszysz do działania. Chodzi o to, że chociaż eliminacja jednego celu może być dla ciebie łatwa, to możesz ostrzec innych. Dobrym nawykiem na wczesnym etapie jest unikanie wykrycia przez inne cele, a podczas gdy działanie odwrotne może być sprytną taktyką, pamiętaj, aby planować z wyprzedzeniem i być gotowym na stłumienie nadchodzących wrogów.

Zawsze zostawiaj sobie drogę ucieczki

Na każdym poziomie jest tyle kryjówek, ile jest ścieżek. Z każdym etapem ułożonym podobnie jak labirynt, na pewno będą obszary, które mają ślepe zaułki, w których nie ma miejsca do ucieczki, na wypadek gdyby sprawy nie potoczyły się zgodnie z planem. Jako ogólną strategię zawsze powinieneś stawiać się w miejscach, w których są otwarte ścieżki. Nie wchodź w zakręty lub ślepe zaułki.


Zaalarmowani wrogowie kroczą o wiele szybciej, a ponieważ każdy wyeliminowany wróg wyśle ​​innych biegających w to miejsce, bycie w ślepym zaułku zwiększy twoją szansę na bycie widocznym lub nawet zastrzelonym. Chociaż wszyscy wrogowie będą ostrzegani tylko przez kilka sekund, posiadanie opcji ucieczki powinno być Twoim priorytetem.

Pokonaj wrogów pojedynczo

Ponieważ musisz tylko zbliżyć się do celu, aby go wyeliminować, może się zdarzyć, że możesz wyeliminować dwóch wrogów prawie, jeśli nie całkowicie, jednocześnie. Chociaż dwa cele mogą znajdować się dokładnie w tym samym miejscu, ich widoki, a dokładniej latarki, mogą być skierowane w różne strony. To sprawi, że scenariusz będzie nieco trudniejszy do opanowania. Możesz ryzykować jeśli masz jakiś plan, w przeciwnym razie unikaj ryzyka i poczekaj, aż cele znajdą się w bezpieczniejszej odległości od siebie.

Wszyscy zaalarmowani wrogowie zbiegną się w twojej lokalizacji, więc gdy nawet dwóch z nich jest blisko siebie, otwiera to przed tobą ryzyko, szczególnie jeśli podążą różnymi ścieżkami w kierunku celu. To dlatego dobrze wiedzieć, gdzie jest każdy wróg, najlepiej jak najdalej od siebie

Ronda stanowią świetne miejsce do walki

Podczas gdy każdy poziom w grze jest ułożony inaczej, zawsze będą pewne obszary, w których można biegać w kółko. Cóż, to nie jest dokładnie rondo, ale działa tak samo. W tych obszarach możesz użyć strategii, aby eliminować wrogów jeden po drugim.

Po prostu, zawsze możesz trzymać się z dala od pola widzenia wroga, poruszając się po tych obszarach. Po wyeliminowaniu wroga będzie to doskonały przykład scenariusza, w którym chciałbyś ostrzec innego wroga. Zaalarmowany zbliży się do miejsca, w którym zestrzeliłeś jednego z nich, zatrzymując się na chwilę. Skorzystaj z okazji, by znów się kręcić, zabić go i powtórzyć akcję.

Szybko wykonuj misje i zdobywaj diamenty

Po początkowych poziomach, które służą jako samouczek, w zasadzie zobaczysz ekran główny, na którym możesz zobaczyć misje, które oferują diamenty jako nagrody. Te misje stanowią część tego, co normalnie osiągnąłbyś podczas gry, i chociaż niektóre z nich mogą być nieco trudniejsze niż inne, wszystkie z nich można generalnie wykonać w krótkim czasie.

Przechodząc o kilka poziomów, z pewnością będziesz w stanie wykonać jedną, kilka lub wszystkie te misje jednocześnie. W każdym razie koniecznie odbierz diamenty, aby nowe misje stały się dostępne. To zrozumiałe, że chcesz szybko przechodzić kolejne poziomy, ale jeśli chcesz zdobywać diamenty w znacznie szybszym tempie, zdobywaj je z misji, które musisz robić regularnie.

Odblokuj losowe uaktualnienie tak szybko, jak to możliwe

Podczas gdy twoja postać w Hunter Assassin jest w porządku z domyślnym poziomem zdrowia i szybkością, na każdej z tych premii można uzyskać losowe ulepszenia. Każde nowe ulepszenie, które kupujesz losowo za diamenty, kosztuje coraz więcej jeden po drugim, ale zawsze warto wziąć dodatkowy bonus, który każdy z nich może przyznać.

Ponieważ nie ma innych przedmiotów za diamenty, powinieneś oczywiście wybrać losowy zakup, gdy tylko możesz sobie na to pozwolić. Gdy odblokujesz coraz więcej zabójców poprzez wydawanie diamentów, wkrótce będziesz mieć dobry wybór, który oferuje albo większą szybkość, albo więcej zdrowia.

Oglądaj reklamy, aby dostać diamenty

Jest zrozumiałe, że reklamy, szczególnie nadmierne, mogą być irytujące nawet w darmowej grze. Z drugiej strony ważne jest, aby pamiętać, że te reklamy są czasami konieczne, aby utrzymać grę, aby każdy mógł grać za darmo. Chociaż pojawiają się reklamy wideo, które pojawiają się tak często, nie dając wiele możliwości ich uniknięcia, są też przypadki, w których oglądanie reklam może przynieść dodatkowe korzyści. W Hunter Assassin jest to właściwie połączenie obu.

Na początek każdy poziom, który ukończysz w grze, zawiera ofertę zarobienia dwa razy więcej diamentów po obejrzeniu reklamy wideo trwającej od 15 do 30 sekund. Chociaż po pewnym czasie może to być męczące, pamiętaj, że niektóre z tych ofert, szczególnie te po ukończeniu etapu bonusowego, są bardziej opłacalne niż inne.

Możesz także obejrzeć reklamę w oknie aktualizacji, w którym kupujesz nowych zabójców. W każdym razie nadal możesz zarabiać diamenty bez oglądania tych reklam, ale jeśli chcesz odblokować wszystkich zabójców w szybszym tempie, powinieneś naciskać, aby odtwarzać te reklamy jak najwięcej.

Brak Wi-Fi oznacza brak reklam

Reklamy odtwarzane losowo co 2 lub 3 poziomy mogą wydawać się przesadą, szczególnie jeśli zebrałeś już mnóstwo tych dodatkowych diamentów i podwójnych nagród. Jeśli jesteś typem, który czyta recenzje graczy z Apple App Store i Google Play Store, prawdopodobnie wiesz, że chociaż większość ludzi uważa Hunter Assassin za zabawną i ekscytującą grę, która jest wystarczająco wyjątkowa, każdą negatywną uwagę można przypisać do reklam, które gracze muszą przeglądać.

W rzeczywistości żadna z tych reklam nigdy nie jest wymuszana na żadnym graczu i możesz cieszyć się grą Hunter Assassin bez konieczności przeglądania jakiejkolwiek reklamy. Prostą sztuczkę można wykonać po prostu przez wyłączenie połączenia Wi-Fi lub połączenia danych. Możesz grać w tę grę całkowicie offline, robić postępy na różnych poziomach, a nawet wykonywać misje za te dodatkowe diamenty.

Biorąc pod uwagę wszystko, będzie to więc wybór między szybszym przejściem i ukończeniem etapów, graniem offline lub zdobywaniem większej liczby diamentów i odblokowywaniem dodatkowych korzyści dzięki pełnemu wykorzystaniu reklam i dodatkowych diamentów, które możesz z nich uzyskać. Nie musi to oznaczać, że nie możesz od czasu do czasu zmieniać priorytetów, więc możesz swobodnie przeskakiwać między grą offline i online, aby robić postępy szybciej, jak tylko chcesz.


Gry podobne