Dziś mam dla was niewielki poradnik do gry NanoFarma na Naszej Klasie, w którym przedstawię najczęściej zadawane pytania przez graczy. Poradnik będzie aktualizowany na bieżąco, a i wy jak macie jakieś pytania odnośnie gry śmiało zadawajcie je w komentarzach. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie tak szybko jak to tylko możliwe.

Jak mogę nakarmić kota?

Kliknij na kotka i poproś o to znajomych, albo zapłać 5-cioma sztukami złota.


Skąd wziąć śmietanę?

Możesz o nią poprosić znajomych, albo kupić w sklepie gry.

Jak usunąć kota?

Nie da się go usunąć.

Jak przesunąć zwierzę/krowę do magazynu?

Tylko dorosłe zwierzęta mogą być schowane do magazynu. Klikamy wtedy na nie lewym przyciskiem myszy i wybieramy prawym odpowiednią opcję.


Nie widzę swoich znajomych chociaż są w grze?

Jeśli tak jest naprawdę to musisz ich zaprosić do gry za pomocą przycisku „Zaproś innych”, a jeśli mimo to już zaprosiłeś ich i zostali dodani do znajomych, a ich nie widzisz to znaczy, że system jeszcze ich nie zliczył.

Jak wziąć ślub w grze?

Ślub można wziąć dopiero wtedy, gdy uporamy się z serią zadań ślubnych.

Jak wysłać komuś prezent?

Na dolnej części ekranu macie zakładkę Prezenty. Klikamy na nią, a po otwarciu okna dialogowego wybieramy przedmiot do podarowania. W kolejnym oknie wybieramy znajomego, albo używamy pola wyszukiwania, aby odszukać obdarowywanego. Wszystko zatwierdzamy i prezent poleciał.


Jak wysłać komuś prezent?

Jak poprosić o szczególny prezent? Chodzi o listę życzeń.

Znowu przechodzimy do zakładki Prezenty i tam przy każdym przedmiocie mamy dwie małe ikonki. Jedną z nich jest szkło powiększające z plusikiem. Klikamy na nią i tym samym dodaje się przedmiot do listy życzeń.

Czym jest combo?

Combo to mnożnik punktowy, który możemy zwiększać odwiedzając farmy sąsiadów i pomagając im na nich. Odwiedzać możemy raz dziennie danego sąsiada z zamiarem pomocy, wtedy wykonać można maksymalnie 5 czynności. Podczas każdej czynności wylatują nagrody, a zbierając je doładowujemy kombo.

Jak doładować combo?

Zbieraj nagrody za pomoc na farmie sąsiadów (słodycze, pieniądze i doświadczenie).

Po co mi komfort?

Aby móc prowadzić badania w laboratorium potrzebujemy komfortu.

Komfort

 

Jak zwiększyć komfort na farmie?

Aby zwiększyć komfort na naszej farmie musimy zadbać o coraz to nowsze dekoracje, które pojawią się na naszych włościach.

Kiedy zdobędę dostęp do Magnetto, Generatora Tesli itp.?

Kiedy wykonamy specjalną linię zadań.

Gdzie zdobędę homary i kwiaty jak i wiele innych przedmiotów?

Na chwile obecną możemy zdobyć je od naszych znajomych. Niektóre zadania wymagają tych przedmiotów. Dodajcie je do swojej listy życzeń, albo po prostu poproście o nie znajomych.

Gdzie zdobędę koc turystyczny?

Pojawi się w magazynie po ukończeniu specjalnego zadania.

Jak przesunąć pole?

Kliknij lewym klawiszem myszki na pole, wybierz opcję przesuń i umieść je w odpowiednim miejscu.

Kupiłem segway i nie wiem gdzie ją znaleźć?

Kliknij w prawym dolnym rogu na Postać → Sprzęt → Segway → Zatwierdź

Kupiłem segway i zniknęła po pewnym czasie?

Segway jest bonusem czasowym za który zapłacimy 3000 pieniędzy na 24h używania. Jeśli chcemy ją na stałe to trzeba wydać 45 sztuk złota.

segway

 

Po co jest laboratorium?

W laboratorium będziemy badać różnego rodzaju hybrydy nasion i zwierząt. Zbadamy nowe materiały, broń i dekoracje. Aby stworzyć krzyżówki nasion, materiałów czy zwierząt musimy najpierw zbadać daną technologię. W tym celu klikamy na zakładkę Laboratorium i tam wciskamy Badaj. Wybieramy odpowiednie badanie i zatwierdzamy je. Badanie każde ma swoje wymagania i trzeba dostarczyć odpowiednie do tego przedmioty. Te których nie mamy aktualnie oznaczone są na siwo.

Nie ma więcej zadań, co robić?

Musisz ukończyć wszystkie dostępne zadania. Jeśli nie ma kolejnych to na pewno zostaną dodane w przyszłości podczas kolejnych aktualizacji gry.


Gry podobne