Może macie dziś ochotę na zbudowanie własnego imperium kolejowego? Pociągi Dzikiego Zachodu to wam umożliwią. Jest to nowa gra na Naszej Klasie, gdzie od podstaw nauczycie się zarządzać i budować własną sieć kolejową. Przyglądając się temu co oferuje nam rozgrywka mogę z pełną świadomością stwierdzić, że gra jest strategią online, gdzie planujemy rozkład torów, plan jazdy pociągów itp. Dodatkowo przeplatają się tutaj elementy czysto ekonomiczne no i miła dla ucha muzyka country.

W grze Pociągi Dzikiego Zachodu trafiamy do czasów, gdy powstawała wielka linia kolejowa w Stanach Zjednoczonych i to my stajemy się jednym z budowniczych, którzy muszą dbać o swoje stanowiska i jednostki, a i równocześnie dbać o to, aby każdy pociąg kursował zgodnie z planem. Wspaniale jest czasem popatrzeć jak ta cała machina złożona z drobnych decyzji i czynności pracuje na pełnych obrotach dając nam niebotyczne zyski z transportu.


pociagi dzikiego zachodu 005

Dodatkowym elementem całej gry, który nieco urozmaica nam zabawę jest prezentacja historii kolei, co powinno być niezłą lekcją historii dla każdego gracza. Pociągi Dzikiego Zachodu to gra typowo społecznościowa, dając nam pole do popisy, gdzie liczy się głównie możliwość strategicznego planowania. Grafika jak i oprawa dźwiękowa to coś co zasługuje na pochwałę, a sama rozgrywka jest na tyle wciągająca, że nie oderwiecie się od niej przez długie godziny.

Uwaga: Gra nie jest dłużej wydawana w zamian za to polecam bardziej rozbudowaną produkcję w tej samej tematyce, czyli Rail Nation.


Zdjęcia z gry:


Gry podobne