Słyszeliście o Ching Shih? To dobrze, bo ja też nie, ale jak się okazuje jest to największa dama wśród chińskich piratów, która wzbudzała strach pośród największych, morskich korsarzy. Pojawi się ona z okazji obchodów Chińskiego Nowego Roku w Plunder Pirates i tym samym azjatycka legenda na nowo odżyje. Przy okazji domorośli piraci mają szansę nauczyć się od niej wielu rzeczy, a przede wszystkim tego jak być prawdziwym piratem.

Wchodząc teraz do gry zauważycie mnóstwo chińskich dekoracji, wszystko z okazji Nowego Roku, który skośnoocy obchodzą nieco później od nas, więc nie dziwcie się, że mamy prawie koniec lutego, a tu nagle Nowy Rok, pamiętajcie że to Chiński Nowy Rok.


Plunder Pirates

Z okazji owej aktualizacji dostajemy masę ciekawych umiejętności, z którymi wcześniej nie mieliśmy styczności, a w gildiach pojawi się dodatkowo nowy plac do ćwiczeń, gdzieś przecież musicie szkolić się w nowych skillach.

Dodatkowo nie możecie przegapić otwarcia kolejnego poziomu Pirate Hall, gdzie aż zabłyszczy od wspaniałych przedmiotów, ten skarbiec kryje w sobie także wiele różnych tajemnic.Gry podobne