W sumie nie spodziewałem się takiej niespodzianki na E3 2013, gdzie na stoisku EA Games została zaprezentowana gra Plants vs. Zombies: Garden Warfare, którą pojawi się na Xbox One i Xbos 360. O Garden Warfare od dawna krążyły plotki w świecie gier online, ale właśnie teraz mamy oficjalne potwierdzenie. O dziwo będzie to shooter i w sumie niewiele będzie miał wspólnych cech ze swoimi prekursorami. Z samego gameplay'u wynika, że będziemy grać we czwórkę, a każdy gracz może wcielić się w ulubioną roślinę z oryginalnego tytułu Plants vs. Zombies jak choćby do wyboru mamy Peashooter, Sunflower i Cactus. Taki team czterech graczy musi ze sobą stale współpracować, aby pokonać fale żywych trupów.

Dziennik dewelopera


 

Ciekawie zapowiadają się walki z bossami, jednym z nich będzie Disco Zombie jak i Gargantuan. W tym momencie jako fan PvZ nie mogę się doczekać Garden Warfare.

Dobra, a teraz dobra wiadomość! Śledząc profil Twittera firmy PopCap dowiedziałem się, że oprócz konsolowej wersji pojawi się również gra Plants vs. Zombies: Garden Warfare na PC. Gry podobne