Macie ochotę na nieco dynamicznej i szybkiej akcji, gdzie głównie będziemy naparzać się między sobą z tysiącami innych użytkowników z całego świata? Jeśli tak to koniecznie musicie poznać Brawl Busters, grę MMOTPP która wcześniej znana była pod kodową nazwą PlanB. Jest to połączenie trzecioosobowego shootera z grą zręcznościową, która przede wszystkim nastawia się na masową rozgrywkę multiplayer w sieci.

Na samym starcie musimy zdecydować, którą z pięciu postaci chcemy zostać, czy będzie to Slugger, a może Rocker, Boxer czy Blitzer lub Firefighter. Każda z postaci różni się posiadanym zestawem umiejętności jak i możliwym wyposażeniem – tak czy inaczej jest to jeden z głównych wyborów, który znacząco wpłynie na przebieg dalszej zabawy. Oczywiście później w Brawl Buster możemy nieco zmodyfikować wygląd swojego awatara, głównie pod kątem broni czy kształtu ciała, ale również gra pozwala nam zamontować na nim wiele przydatnych akcesoriów. Podobnie jak w wielu podobnych grach elementy ekwipunku możemy ciągle udoskonalać przez co zwiększamy ich atrybuty, a z kolei one sprawiają, że nasza postać jest silniejsza, szybsza i zwinniejsza w walce.


Brawl Busters 004

Twórcy gry, studio SkeinGlobe oddało w nasze ręce kilka ciekawych trybów zabawy, oczywiście większość z nich to archetypowe modele, które wymagają pracy drużynowej, ale i wśród nich znajdziecie „piękne kwiatki”, które urozmaicą wam rozgrywkę na wiele długich godzin. Oczywiście bez odpowiedniego treningu nie polecam ruszać się dalej i tym samym warto wykorzystać tryb treningowy, aby nabrać doświadczenia w samym poruszaniu się po świecie Brawl Busters. Swoje postępy w każdej chwili możemy śledzić dzięki listom rankingowym podzielonym na liczne kategorie, aby było nam lepiej ocenić postępy w danej dziedzinie.

Naszą zabawę będziemy toczyli na różnych mapach, w sumie naliczyłem ich siedem, ale Brawl Busters ciągle się rozwija i to w dobrym kierunku, a humorystyczny style grafiki nawiązujący do wielu komiksów powinien przypaść do gustu każdemu koneserowi TPPsów.


Wymagania sprzętowe

  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM – Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepszy)
  • Windows XP/Vista/7

Zdjęcia z gry


Gry podobne