Kolejna gra o piratach? Tym razem mamy Pirate Kings, która niedawno zadebiutowała na Androidzie jak i na iOS. Gra tak naprawdę nie jest taka młoda, wcześniej była dostępna jedynie w kilku regionach świata jak Azja, Izrael czy Skandynawia. Tak udało jej się odnieść wielki sukces przez co wydawca postanowił spróbować swoich sił w Stanach i Europie. Gracze mają tutaj jedno, główne zadanie, muszą zbudować swoją własną wyspę piratów, a gdy już będą gotowi to warto zainteresować się otaczającymi nas wyspami i zaatakować posiadłości należące do innych graczy.

Gra Pirate Kings w dużej mierze skupia się na kręceniu kołem z nagrodami, gdzie każda możliwość zakręcenia to punkt na wzór popularnej energii z innych gier. Każda próba może przynieść nam nieco gotówki, punkty obrony dla wyspy czy też możliwość ataku (grabieży na innym graczu). Gracze mogą także otrzymywać darmowe próby na kręcenie jak i dokupić dodatkowe za prawdziwe pieniądze.


Pirate Kings

Gdy koło zatrzyma się na ataku gracze zabierani są automatycznie na wyspę innego gracza, gdzie mogą wybrać część wyspy, która zostanie zaatakowana przez działka. Jednak gdy przeciwnik wylosuje na kole obronę to przeprowadzany atak może się nie powieść. Tak czy inaczej każdy gracz zyskuje cenne nagrody za choćby próbę ataku czy obrony.

W międzyczasie, jeśli koło zatrzyma się na „steal” to gracze zabierani są do ekranu, w którym rozpoczyna się wyszukiwanie tzw. „Cash King” na serii kolejnych wysp. Cash King posiada najwięcej lootu gotowego do skradzenia, ale również i na innych wyspach jest co kraść, więc nie szukałbym nic na siłę.


WARTO ZOBACZYĆ  Don't Touch The Spikes - nie nadziej ptaka na kolce

Pirate Kings

Powracając na swoją wyspę w Pirate Kings możemy wydać wszelkie wygrane na wizualne ulepszenia swojego pirackiego statku jak i na liczne dekoracje upiększające cały teren. Gracze mogą tutaj odblokować wiele wysp, ale to wymaga czasu. Również mamy możliwość generowania samodzielnie kasy na każdej z wysp, gdy tylko uda nam się odblokować trzecią z kolei.

Gra Pirate Kings jest dostępna do pobrania za darmo na Androida jak i na iOS.


Gry podobne