Jeśli nie możecie spać po nocach to proponuje zagrać w The Crew. Gra jest naprawdę wciągająca o ile ktoś lubuje się w tematyce wyścigów. Osobiście lubię samochody, chodź dalej nie mogę zebrać się w kupę i wyrobić sobie prawa jazdy, ale nie jest mi ono potrzebne do wirtualnych przejażdżek. Jeśli nie macie dostępu do The Crew to na osłodę załączam poniżej ponad półgodzinny gameplay, który prezentuje grę od samego początku, gdzie zobaczymy praktycznie wszystkie, startowe misje.

Jak dla mnie gra wygląda naprawdę świetnie, nie ma lagów, grafika nie przycina, choć pewnie dużo zależy od mojej karty graficznej, którą niedawno wymieniałem z racji tego, że trzeba testować coraz to nowsze gry, których wymagania rosną lawinowo. Możemy ścigać się w różnych klimatach, od tras pokrytych śniegiem po dość upalne uliczki wielkich miast.


the crew

Niestety mam wielkie zastrzeżenia do samej historii prezentowanej graczowi. Chodzi o to, że wszystko dzieje się zbyt szybko, mam świadomość że to gra o szybkich autach, ale bez przesady. Podobnie z samą oprawą dźwiękową, która jest niekiedy dość dziwna, warto czasami wyłączyć muzykę o powrócić do tradycyjnej nuty z pierwszych części Need for Speed.

[youtube id=”GI2jxxeNmE8″ width=”673″ height=”356″]Gry podobne