Studio SEGA ujawniło kilka nowych informacji na temat nadchodzącego rozszerzenia do gry MMO Phantasy Star Online 2, która otrzymała nazwę – po prostu Epizod 2. Na serwerach gry zobaczymy ją już 17 czerwca, a wraz z nią w rozgrywce pojawi się nowa rasa, bron i planeta. Jednak od razu nie wszystko dostaniemy bo całe rozszerzenie złoży się z trzech aktualizacji, których wprowadzenie potrwa do grudnia bieżącego roku.

Nową rasą będzie Dewman, jednostka bardziej ofensywna niż defensywna i w skrócie mogę ją określić jako postać z dużą ilością ataku, ale małą obroną, więc przy większych nawałnicach może nie przetrzymać nawet kilku sekund i gra nią wymagać będzie całkiem dobrze przemyślanej taktyki. Na Wasze nieszczęście, albo i szczęście nie da się przekształcić posiadanej już postaci w Dewman, ale za to wydawca dodaje do naszych kont dodatkowy, darmowy slot, aby nawet Ci z pełnymi mieli miejsce na przetestowanie nowej rasy.


Kobieta-Dewman-PSO2 Mezczyzna-Dewman-PSO2

Jeśli chodzi o nową planetę w Phantasy Star Online 2 to dostaliśmy nawet krótką historyjkę wprowadzającą. Po wielkiej bitwie z Dark Falz odkryto nową planetę pokrytą całkowicie wodą – miejscowi nazywali ją Wopal. Na nielicznych lądach dalej pozostały dziwne, rozproszone budynki, które działają po dziś dzień – to zapewne jakieś fabryki niegdyś mieszkających tutaj cywilizacji. Schodząc w pobliżu jednej z nich poznajemy nowych wrogów – ptako-podobnego Darkers'a i dziwne, neptuniańskie kreatury, które zmieniają swój atak w zależności od pory dnia. Jest jeszcze nowy boss, nazywa się Bal Rodus (kurde wszędzie to imię Bal), którego pokonają tylko najmężniejsi.

W skrócie to tyle – każdy wie o co chodzi…


 


Gry podobne