Gra PetPet Park jest wyraźnie kierowana do najmłodszych użytkowników internetu, czyli do dzieci i mimo że wykonana jest w całości w 2D to zapewnia wielogodzinną rozgrywkę w przyjaznym dla naszych pociech wirtualnym świecie. Dzieciom oddano mnóstwo mini aktywności jak mini gry i kilka ciekawych funkcji typowo społecznościowych, aby mogły one zawierać przyjaźnie, budować między sobą pewne więzi czy komunikować się na każdej z możliwych płaszczyzn.

W PetPet Park, grze zwanej również Neopets, głównie zajmujemy się pielęgnacją tytułowych zwierzątek, które musimy karmić, dbać o ich czystość i bawić się z nimi. Grą cieszymy się dzięki firmie Nickelodeon, tak dobrze myślicie, to kanał z kreskówkami dla dzieci, więc nie zdziwi was fakt, że w całej rozgrywce przenikają różnego rodzaju postacie z różnych bajek występujących na wspomnianym kanale.


PetPet Park 001

Tym samym sama grafika, mimo że jedynie 2D to jest wykonana w pełni w stylu kreskówkowym co bez wątpienia spodoba się naszym pociechom. W PetPet Park oddano fanom do zwiedzania ponad 20-ścia różnych stref, które można eksplorować i w których poznamy nowe rzeczy. Większość akcji w grze wykonywanych jest dzięki mini grom i tutaj pobawimy się przy kręglach czy niekiedy skomplikowanych puzzlach, ale każda z takich gierek daje nam mnóstwo funu. Oczywiście jak w każdej grze musimy jakoś zarobić kasę, a ją następnie wydawać na nowe ubrania dla zwierzaka czy inne przedmioty, które umilą mu życie, a i sprawią, że i nam gra będzie sprawiała mnóstwo przyjemności.

PetPet Park 002


Niestety wielką barierą jest bariera językowa, gra nie jest dostępna po polsku i nie zapowiada się, aby dodano takowe tłumaczenie. Zwierzaki w grze są wykonane w dość specyficzny sposób, ale mimo wszystko, mimo całej ich dziwaczności mają cechy podobne do niektórych zwierząt. Niektóre przypominają hipopotamy jak na przykład Hifflo, a inne koty jak w przypadku Kassegat.

Gra PetPet Party jest dostępna całkowicie za darmo ale nie po polsku.


Gry podobne