Kreskówkowy MMORPG 3D znany Nam do tej pory jako Project NT ma w końcu swoją oficjalną nazwę, a troszkę czasu minęło od jej pierwszej zapowiedzi, która miała miejsce ponad rok temu. Tworzona przez Thingsoft i Nexon gra zmienia nazwę i od tej pory jest to Peria Chronicles. Jednak więcej o samej rozgrywce dowiemy się dopiero w listopadzie w trakcie zbliżających się targów G*Star 2013.

Peria Chronicles 001


Fabuła gry przeniesie Nas w świat wojny pomiędzy ludźmi, a potworami. Naszym zadaniem jest walka z wszelkimi kreaturami, które zakłócają porządek stworzony przez rasę ludzką. Z drugiej strony mam wrażenie, że będziemy czuli się jak podczas oglądania anime w trakcie gry, ale mogę się mylić.

peria chronicles 2

Nie będzie podziałów na klasy w Peria Chronicles, ale gracze mogą łapać potwory i trzymać je jako pet'y. Takie zwierzaki mają swoje specjalne umiejętności i możemy dodawać do nich dodatkowy ekwipunek. Dodatkowo będzie można tutaj projektować własne tereny, budować domy – jednym słowem kreować własne, małe światy. Gry podobne