Pennergame 2 Promile wiedziesz z początku życie typowego bezdomnego, włóczęgi czy jak kto woli ulicznego pijaczka. Takie życie nie jest zbyt ciekawe, codziennie ten hałas ze straganów ulicznych, przechodnie również nie dają nam się wyspać na okolicznej ławce. Więc ruszamy w miasto, w poszukiwaniu spokoju, na żebry itd. Pieniądze możemy zarabiać na wiele sposobów, zaczniemy od zbierania butelek, a w śmietnikach znajdziemy również kilka przydatnych przedmiotów, z których następnie możemy stworzyć niekiedy zwariowane przedmioty.

Dodatkowo sprawny, żulerski wzrok powinien śledzić kurs sprzedaży butelek i wybrać moment, aby sprzedać, albo je kupić z jak największym zyskiem – więc choć minimalna smykałka do ekonomii, poza butelką, będzie tutaj mile widziana. Oczywiście z samego szkła nie wyżyjemy, więc podczas żebrania czasami jakiś przechodzień rzuci nam dolara, albo dwa – kilkoma centami też powinniśmy się cieszyć.


Kanalizacja

 

Jednak żebranie, zbieractwo puszek i butelek jak i metoda „pożycz i zapomnij” nie zbuduje nam Naszego imperium w Pennergame 2. Lepiej zarobione pieniądze ulokować w jakiś biznes, może to być na przykład „sklep dla dorosłych” – wiecie jaki. Inwestycja na pewno dość szybko się zwróci, a my będziemy się cieszyć stałym przypływem gotówki.


Podczas wykonywania setek misji spotkamy wiele znajomych twarzy, poznamy Hamburg od deski do deski jak i również staniemy się najsłynniejszym w Europie żebrakiem. Jednak wraz ze sławą rodzą się problemy, narastają przeszkody, które niekiedy ciężko pokonać, a i wrogów z dnia na dzień będzie nam przybywało. To z Nimi musimy stanąć do walki, a przy okazji udowodnić swoje zdolności taktyczne. Pojedynki toczyć można z punkami, policją jak i z innymi, typowymi „ulicznymi szczurami”, którzy pozazdroszczą nam kariery. Tym samym cały czas musimy dokładać wszelkich starań, aby zdobywać szacunek ulicy, wspinać się na piedestały Pennergame 2, stać się najsilniejszą jednostką i kierować określonym terytorium.

 

Później kariera urzędnika nie będzie dla Nas niczym strasznym…


screenshot_kanalisation2 Obóz bcrsteher


Gry podobne