Jeśli jesteście fanami reality show to na pewno oglądaliście, albo chociaż słyszeliście o programie Gwiazdy Lombardu na kanale History (Pawn Stars). W programie możemy przyglądać się jak kolekcjonerzy, tutaj właściciele lombardu skupują od ludzie zabytkowe przedmioty, od złota po różnego rodzaju listy, gadżety, dosłownie wszystko co może mieć jakąkolwiek wartość kolekcjonerską dla człowieka. Gra przeglądarkowa na facebooku Pawn Stars może nie odzwierciedla w pełni całego serialu, ale i tak dla jego wielbicieli może sprawić wiele przyjemności.

Grę zaczynamy jako nowy pracownik Pawn Stars: The Game, gdzie zaczynamy od skupowania srebra i złota. Możemy wybrać spośród kilku awatarów, z których każdy ma swoje mocne i słabe strony, niektórzy będą mocni w sprzedaży, mają talenty do targowania się z klientami i szybko zamykają transakcje, a inni będą niewiarygodnie dobrzy w ocenie wartości skupowanych przedmiotów. Zdecyduj w czym chcesz być dobry i zaczynamy zabawę.


pawn stars zakupy

Klienci będą różni, ale w Pawn Stars domeną jest umiejętność targowania się, więc mimo że niekiedy bardzo chcemy coś odkupić to musimy odmawiać klientom, aby zeszli troszkę z ceny, czyli musimy udawać niechęć do zakupu, nie będzie to łatwe, ale pamiętajcie, że każdy klient ma inny temperament.

Koncepcją gry Pawn Stars jest zasada kup taniej, sprzedaj drożej i wiele zależy od naszej intuicji, istnieje wiele przedmiotów na których można zarobić nie małą kasę, ale wszystko poniekąd ma swój element losowości, ale na pewno nauczymy się na swoich błędach. Możemy nauczyć się pewnych umiejętności, które pozwolą nam kupić coś taniej, albo sprzedać szybciej i za większą ilość gotówki. Gra jest naprawdę wciągająca.


pawn stars sklep

Jednak jak każda gra przeglądarkowa na facebooku tak i Pawn Stars próbuje zarobić na graczach, główną walutą premium są tutaj cukierki (Candy), które pozwolą nam uspokoić złych klientów, którzy są na granicy załamania nerwowego, a także pozwolą nam dowiedzieć się więcej o danym przedmiocie. Jednak fakt jest taki, że te informacje są niezbędne do prawidłowego zakupu. Oj w głowie im tylko kasa, kasa i kasa.

Grafika w Pawn Stars jest na bardzo niskim poziomie, nie ma tutaj praktycznie żadnych animacji, a modele postaci powtarzają się nieustannie, co mnie zaczęło niezwykle nużyć. Jednak gra oferuje nam zupełnie coś innego w porównaniu do konkurencji, ale jak szukacie kolorowych interakcji z klientem znanych z serii TV to nie znajdziecie tego tutaj, ale warto zawsze poszerzyć swoją wiedzę w sferze targowania się z klientami.  Gry podobne