Patrizier Online jest grą strategiczno-ekonomiczną od znanego wydawcy gier przeglądarkowych Gamigo (Loong, Last Chaos). Gracz może osiągnąć sukces jako przedsiębiorca, który skutecznie i umiejętnie tworzy koneksje między klientami, a producentami. Wspaniała gra MMO dla rządnych główkowania.

W grze chodzi głównie o zarabianie gotówki i właśnie w tym będzie konkurować masa handlowców z każdego zakątka świata. Aby coś wyprodukować będziemy musieli zdobyć parę różnych surowców, więc naszym zadaniem będzie aby kupić je tanio, dostarczyć do fabryki i tak wyprodukować aby zysk był możliwie jak największy. Jak widać wykonawcy postawili na współpracę między graczami, tzw. społecznościówka.


Musimy wykazać się odrobiną strategicznego myślenia, bo nie z każdym opłaca się zawierać pakty handlowe. Ekonomia? Jeśli ktoś nie zna tego pojęcie niech lepie nie zaczyna gry. Postawieni zostaniemy przed wieloma dylematami, czy coś sprzedać, czy kupić, czy przenieść produkcje na wyższy poziom, a może trzeba zaplanować zupełnie inną strategię.

Gra nie jest dłużej wydawana.


Gry podobne