Pandora Saga jest grą 3D fantasy MMORPG rozgrywaną w mistycznym świecie w czasie średniowiecza, w Europie. Gra jest obecnie publikowana przez GonzoRosso, wydawca z Malezji.

Do wyboru oddano nam sześć różnych ras. Pandora Saga łączy w sobie elementy magii i strategicznych taktyk wojennych. Ten japoński MMORPG skupia się na trzech narodach walczących w średniowiecznej Europie. Gracze mogą wybrać spośród sześciu różnych ras, z których każdy posiada niezwykłe zdolności. Istnieją cztery podstawowe klasy w grze, które później mogą awansować do dwudziestu ośmiu klas wyższych. Pierwsza zmiana klasy zaczyna się na poziomie 20.


pandora saga 1

Poniżej wymienione są cztery podstawowe klasy:

Warrior – Warriors są mistrzami w walce wręcz. Specjalizuje się w sztuce miecza i walce wręcz. Warriors odgrywają kluczową rolę w walce ze względu na bezpośrednie ataki i odporność na znaczne obrażenia od przeciwników.


Scout – Skauci są wykwalifikowanymi łucznikami. Służą oni jako zabójcy z dużych odległości. Mogą być pomocni w bitwach.

Akolita – Acolytes są bufami. Posiadają zdolność do prowadzenia grupy w środku wojny. Acolytes uzdrawiają podczas walki.

Mage – Magowie są jednym z najsilniejszych klas, jeżeli chodzi o walkę. Rzucają różne zaklęcia, które powodują masowe obrażenia przeciwnika. Ich jedyną słabością jest to, że w walce bezpośredniej nie mają szans.


pandora saga 2

Rozgrywka w Pandora Saga ciągle się zmienia. Gracze mają możliwość zbadania szerokiego świata gry i podjęcia się licznych zadań. Gdy zadanie zostanie zakończone, gracz może otrzymać punkty XP, przedmioty lub złote monety. Złote monety mogą być wykorzystane do ulepszenia broni i kupna specjalnych przedmiotów, które pomogą dostosować nasz charakter. Wszystkie zadania w dużym stopniu wiążą się z filmową fabułą  Pandora Saga.

Celem naszych zadań jest przekazanie wiadomości między NPC, wyeliminowanie groźnych potworów itp. W grze, istoty żywe i nieumarłych wędrują poza granicami miasta. Gracze muszą walczyć z dużymi robakami, zabijać dzikie kojoty, ogromne węże, jerboas, olbrzymie mrówki, zombie i szkielety za pomocą swej magicznego arsenału broni. Walka w drużynie jest najprostszym i najszybszym sposóbem do postępu w grze. To także zabawa. Potwory w grze często atakują w grupach. Gracze muszą używać strategii i pracy zespołowej do likwidacji wrogów strony przeciwnej.


Gry podobne