Onigiri Online to gra akcji MMORPG, gdzie zaimplementowano system walki non-auto-targeting. W grze przenosimy się do starożytnego i mitycznego świata na ówczesnych ziemiach Japonii. Świata, gdzie rasa ludzka i inne rasy takie jak Oni (Ogry) i Youkai (Diabły) egzystują razem. My wcielmy się tutaj w przedstawiciela rasy Oni i wyruszamy ku przygodzie w daleki świata, miniemy wiele miast itd. Z przyjaciółmi, albo i bez nich będziemy walczyć z diabłami z piekła rodem, a w międzyczasie zajmiemy się poszukiwaniem klany cienia Goikkou.

Onigiri


Zapowiedź gry Onigiri Online

Onigiri ma nam zapewnić niezapomniane przeżycia, walki zapierające dech w piersiach, które wizualnie porażą nasze oczy i nie pozwolą nam odejść od gry nawet na minutę – jak dla mnie zwykły bełkot marketingowy.

Walki mają być precyzyjnie wykonane, a my będziemy mogli wybierać spośród kilkuset rodzajów broni, które oczywiście możemy zmieniać podczas walki. Gracze mogą zapraszać swoich znajomych do walk przeciwko bossom, albo do pomocy przy tworzeniu przedmiotów, kostiumów itp.

Obecnie, Onigiri Online jest dostępna wyłącznie w Japonii i trwają tam teraz testy alpha. Wersja anglojęzyczna podobno ma się pojawić w przyszłym roku (2014). My postaramy się opisać grę dokładniej jak tylko ukaże się wersja japońska (co najmniej OBT).


 


Gry podobne