Fani wirtualnych menadżerów piłki nożnej od dawna mogli się cieszyć grą One for Eleven na urządzeniach mobilnych z systemami iOS, ale teraz pojawiła się także wersja gry na Androida, więc warto zajrzeć dziś do Google Play i przetestować nową apkę. Grę stworzyło i wydaje nam studio Actoz Soft, które wcześniej zaskoczyło fanów całkiem dobrą produkcją, czyli grą Iron Knight.

Actoz Soft wykupiło na potrzeby swojej gry licencję od FIFA, dzięki czemu możemy się cieszyć oryginalnymi graczami z najlepszych klubów na świecie i to w dodatku całkowicie za darmo.


One for Eleven

Kolejnym, dość znacznym atutem gry, jest możliwość nadania swojej drużynie indywidualnej nazwy, na co za wiele podobnych symulatorów nie pozwala, ale tutaj to mamy, pewnie głównie za sprawą tego, że wydawcy gry nie starczyło środków na licencję odnoszącą się do nazw klubów, ale to co wykupili w zupełności nam tutaj wystarcza, więc pozostaje się cieszyć rozgrywką.

W grze One for Eleven wcielamy się w rolę zarówno menadżerów jak i selekcjonerów własnej drużyny, którą możemy dowolnie personalizować, a do tego oddano nam 25 różnych pozycji jak i ponad 30 umiejętności do rozwijania czy 50 unikalnych skillów i sztuczek przeznaczonych dla każdego gracza.


Wraz ze swoją drużyną ruszymy na mecze ligowe, rozgrywki drużynowe czy nawet najsłynniejsze mistrzostwa jakie do tej pory poznał cały świat piłkarski. Możemy zająć się rekrutacją graczy, opracowywaniem kolejnych taktyk, a gdy już któryś z piłkarzy nam się znudzi albo znajdziemy lepszego to warto skorzystać z opcji handlu/transferów i zarobić nieco dodatkowej gotówki, gdyż wyszkolony przez nas zawodnik będzie po pewnym czasie znacznie więcej wart niż pierwotnie, a wszystko dzięki odpowiedniemu szkoleniu, które wcześniej jako menadżerowie mu zapewniliśmy.

Zarządzaj drużyną mobilnie

Gdy już wczujecie się w rolę jaką wam przypisano od początku gry One for Eleven to warto zagłębić się bardziej w opcje jakie oferuje nam sama aplikacja, możemy negocjować i renegocjować podpisane kontrakty, założyć piłkarski koncern, własny klub, mieć pod kontrolą całą formację, zmieniać wcześniej ustalone taktyki i testować je. Możliwości jest naprawdę sporo, a jedyne co musicie zrobić to nauczyć się je właściwie wykorzystywać.


Silnik odpowiedzialny za rozgrywanie kolejnych meczy daje nam wizualną reprezentację każdej potyczki i co najważniejsze, umożliwia nam zmianę taktyki w czasie rzeczywistym, a to może być kluczowym elementem prowadzącym drużynę do zwycięstwa.

Gra One for Eleven oferuje nam jednym słowem, prawdziwą i darmową symulację zarządzania własną drużyną piłkarską, którą musicie mieć niezależnie czy korzystacie z iPhonów, iPadów czy zwykłych tabletów z Androidem.


Gry podobne