Studio Gazillion właśnie dziś uruchomiło nowy tryb walki PvP (player versus player) w Marvel Heroes. Jest nim Fire & Ice, w którym dwie drużyny po pięciu graczy mają za zadanie strzec sojuszników – gigantów (wiecie, lodowych, tych których poznaliśmy w filmie Thor) przed wrogimi gigantami (nieco dziwnie to brzmi co nie?). W skrócie jedna drużyna broni swojego miasta, podczas gdy druga ma za zadanie właśnie to miasto zniszczyć.

Podczas tych walki gracze mogą otrzymać Runestones, dzięki którym pokonają wrogich graczy i giganty. Runestone możemy wymieniać na ofensywne i defensywne buffy PvP, a na koniec każdej walki gracze zdobywają nową walutę – Asgardian Crowns (Korony Asgardu), które można użyć do zakupu nowych tier'ów przedmiotów przydatnych w trakcie walk.


Studio Gazillion zapowiedziało również Gambita, nowego superbohatera, który potrafi ładować materię nieożywioną energią kinetyczną (fizyka się kłania). Tak naładowany przedmiot jeśli zostanie uderzony to eksploduje. Gambita zobaczymy jeszcze w listopadzie. 

Wszystkie te nowości czekają w nowym patchu 2.0 do Marvel Heroes, więcej o nim znajdziecie tutaj. 

lodowe giganty kontra superbohaterowieGry podobne