Studio Youjoy zapowiedziało otwarcie nowego serwera swojej flagowej gry MMO Odin Quest już 8 maja 2013 roku. Nowy serwer będzie nosił nazwę Asgard, co nie jest zbyt wymyślną i oryginalną nazwą, ale jest to tylko sytuacja tymczasowa, bo zmieni się ją na nazwę gracz, który będzie najpotężniejszy po kilku dniach od uruchomienia. Ten pomysł mi się już bardziej podoba. Aby stać się tym wybrańcem musimy zdobyć jak największą ilość punktów honoru i respektu, ale nie będzie trudno o to bo same wymagania zostały obniżone. Jednym słowem nasza siła nie zawsze jest uzależniona od ilości punktów w statach.

Jednak to nie wszystko z nowych rzeczy, które oferuje nam Odin Quest bo dostaniemy nowe, zaawansowane dungeony. Jednym z nich będzie Więzienie Diabła (Devil Prison). Dla bezpieczeństwa wszystkich ludzi wojownicy Medgate muszą zmierzyć się z okropnościami tego lochu, pokonać najpotężniejsze potwory, ale do tej misji nie wystarczą chęci – potrzeba siły i umiejętności. W Devil Prison znajdziecie dziesięciu najpotężniejszych bossów, czy jesteście gotowi zmierzyć się z nimi?


boss

Oprócz dodatkowej serii ciekawych eventów będziemy mieli możliwość zdobycia niesamowitych, nowych przedmiotów i możemy podexpić nieźle naszą postać, aby być jeszcze silniejszym w obliczu tego zła.  


Gry podobne