Odd Manor to bardzo kolorowa gra przeglądarkowa, w którą możemy spokojnie zagrać na Facebooku, jest to typowa gra casualowa, więc nie potrzebujemy siedzieć przy niej całymi dniami, wystarczy kilka minut dziennie.

Produkt jest zupełnie darmowy i dostępny za pomocą przeglądarki, bez ściągania niepotrzebnych klientów. Zadaniem gracza będzie rozwiązywanie przeróżnego rodzaju zagadek i łamigłówek w naszym magicznym ogrodzie pełnym tajemnic. Nasz barwny ogrodzik zamieszkują różne stworzenia jak gnomy, wróżki, magiczne rośliny i inne stworzenia.


Odd Manor

 

Sklasyfikowałbym grę jako typowo dziecięcą, ale w każdym wieku napewno znajdą się koneserzy tej produkcji. Kolorowo bo kolorowo ale jak to bywa każda barwna gierka musi mieć jakiś czarny charakter, a tutaj mamy Jabberwock, na którego lepiej uważać.


Więc zabieraj się czytelniku za odkrywanie tajemnic alchemii botanicznej, postaraj się złamać kody, odkryć wielkie sekrety i oczywiście poznać klątwę, której ofiarą padł nasz wuj Edmund. W rozgrywce pomogą nam Gnocchi i Gneva, dwie sympatyczne postacie, które od dawien dawna zamieszkują ogród Odd Manor.

Przeglądarkowa gra MMO Odd Manor posiada także elementy RPG, fantasy oraz jak to bywa z projektami na facebooku posiada cechy gry społecznościowej.


Gry podobne