Ocean Hero to najnowsza gra przeglądarkowa od niemieckiego studia Trollgames, które stworzyło dla nas choćby znany nam już tytuł jakim jest Xhodon. Wcielamy się tutaj w ambitnego obrońcę zwierząt morskich, który nigdy się nie nudzi i zawsze ma coś praktycznie do zrobienia. Możemy zarówno uzdrowić rannego delfina, czy też chronić małe, urocze foczki. Dlatego gra przeznaczona jest dla osób, które mają naprawdę wielkie serce i nie boją się licznych wyzwań na wielkim oceanie w grze Ocean Hero.

Głównym zadaniem w grze jest ochrona wszystkich morskich istot przez złymi kłusownikami. Pułapki zastawiane przez nich są najgorsze i tylko my możemy powstrzymać to całe szaleństwo, a przy tym uratować tysiące gatunków zagrożonych wyginięciem.


ocean hero 1

W zacisznej zatoczce w Ocean Hero zbudujemy naszą siedzibę i na starcie trzeba włożyć naprawdę dużo pracy i na samym początku musimy bronić okolicy bo wokół dryfują kłusownicze statki, które potrafią polować z zimną krwią kradnąc Tobie słodkie foki, wieloryby, delfiny, rekiny i żółwie. Oni je zabijają i wysyłają na ubój, a Ty na to nie możesz się spokojnie patrzyć. Wszyscy obrońcy praw zwierząt tworzą pewnego rodzaju grupy w celu zaprzestania tego procederu.

W grze Ocean Hero szybko zapoznamy się z całą okolicą, musimy o niej zebrać jak najwięcej informacji bo stopniowo będzie nam przybywać gatunków zwierząt, które należy chronić. Nasze życie jako obrońca praw zwierząt nie zawsze będzie usłane różami i krok po kroku uratujemy coraz większe ilości wielorybów i fok, a także później należy się nimi zaopiekować i sprawdzać czy nie zostają porwane. W naszym rezerwacie umieścimy coraz więcej zwierząt i postaramy się tym samym stworzyć im nowy, bezpieczny dom.


ocean hero 2

Gra przeglądarkowa Ocean Hero przeniesie nas do naprawdę czasami okrutnego świata. Będziemy chronić wiele gatunków przed wyginięciem, przed chciwymi wielorybnikami i w tym wszystkim pomoże nam nasze wielkie serce do zwierząt, a w przyszłości może to właśnie my staniemy się prawdziwymi bohaterami oceanu.  

ocean hero 3Gry podobne