Gra Nox Mortis przeniesie nas do mrocznego i niebezpiecznego świata z czasów wiktoriańskich, gdzie rasa ludzka stanęła przez realną wizją apokalipsy. Grę przygotowało dla nas studio Gameforge (Ogame, AirRivals). Zadaniem gracza jest oczyszczenie ulic miasta z hord przerażających potworów jak i ludzi, którzy postanowili przejść na stronę zła. Podróżuj przez mroczny świat wypełniony zadaniami i uratuj wszystkich którzy przetrwali.

Na początku gry Nox Mortis daje nam do wyboru trzy klasy postaci, a każda z nich ma przypisane do siebie kilka różnych umiejętności. Dodatkowo naszego bohatera można wyposażyć w nową broń, osłony i inne specyfiki. Broń i cały ekwipunek możemy stworzyć sami dzięki przedmiotom odnalezionym podczas oczyszczania ulic. A trakcie gry możemy również ulepszać swoją postać pod kątem siły, zręczności, wytrzymałości czy odwagi.


W mieście, w którym dzieje się cała akcja pochowane są również liczne dungeony, które swoimi rozmiarami już przerażają. Dostać się do nich można, ale najpierw musimy sobie oczyścić drogę zabijając hordy potworów. Jednak odnajdując takie strefy w Nox Mortis zyskujemy niebywałą przewagę nad innymi graczami.

A teraz wyobraźcie sobie wasze miasto czy wieś wypełnioną pustymi uliczkami, na których pełno jest barykad, a my w tym świecie panicznie poszukujemy schronienia, ale czy takowe istnieje?

Nox Mortis prezentuje nam fantastyczną grafikę opartą o technologię flash, która wprowadza mroczny klimat do rozgrywki i… sprawdźcie lepiej samo co jeszcze.


Wymagania systemowe:

brak

Zdjęcia z gry:

Gra dłużej nie jest wydawana.


Gry podobne